Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

EFEKTY PRZED I PO

Otrzymujemy wiele zapytań o przedstawienie zdjęć osób korzystających z The Solution - przed i po zastosowaniu kolagenu w proszku. Podsumowaliśmy rezultaty wybranych kobiet, które zdecydowały się na to, by pokazać swoją skórę.

SPRAWDZONA PIELĘGNACJA SKÓRY OD ŚRODKA

Kosmetolog Emelie Ekstrand regularnie wykonuje skany skóry w celu oceny skuteczności The Solution™ Beauty Collagen. „To świetny produkt” – mówi Emelie.

REZULTATY POTWIERDZONE NAUKOWO

Niezależne badania dotyczące doustnego przyjmowania peptydów kolagenowych stosowanych także w The Solution™ wykazały, że spożywanie peptydów przynosi zaskakujące efekty w redukcji zmarszczek i widoczności cellulitu. Potwierdza to działanie kolagenu w proszku zastosowanego również w The Solution™.

REDUKCJA GŁEBOKOŚCI ZMARSZCZEK O 51%

Minął rok od czasu, gdy ekspertka branży kosmetycznej Silke Grane (49 l.) wykonała swój pierwszy skan skóry, który wykazał redukcję głębokości zmarszczek aż o 51%. „Nie wierzyłam własnym oczom, kiedy drugie badanie wykazało tak dużą poprawę wyglądu mojej skóry” - mówi Silke.

NAGRODY I NOMINACJE

Kolagen The Solution™ zdobył nagrodę dla najlepszego przeciwstarzeniowego suplementu diety 2019 roku w czeskim Harper's BAZAAR, a także uplasował się na szczycie w swojej kategorii wśród ulubieńców COSTUME BEAUTY 2020 w Danii.

ODKRYCIE PIELĘGNACYJNE GWIAZDY

Renate Gerschtanowitz (41): Głębokość zmarszczek mniejsza o 59% po 5 miesiącach stosowania The Solution™.