Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

Anine Bing + Oslo Skin Lab = LOVE STORY

Z dumą informujemy, że Anine Bing została naszą pierwszą Globalną Ambasadorką Marki! Anine reprezentuje wszystko, z czym Oslo Skin Lab chce się utożsamiać: od eleganckiego, pełnego kreatywności stylu po innowacyjne historie sukcesu. Anine emanuje pięknem, robiąc to w tak naturalny sposób i jest przekonana, że w dużej mierze to naturalne piękno związane jest właśnie z Oslo Skin Lab.

EFEKTY PRZED I PO

W Oslo Skin Lab wierzymy, że piękno nie zna wieku a każda i każdy z nas, ma prawo podchodzić do procesów starzenia z miłością i szacunkiem. Kolagen The Solution™ powstał, by opóźnić i spowolnić procesy starzenia - robiąc to w zgodzie z samym sobą. Zobacz rezultaty osób, które stosują kolagen The Solution™ i podzieliły się z nami swoimi skanami lub zdjęciami.

DBANIE O SIEBIE JEST WAŻNIEJSZE NIŻ MOGŁOBY SIĘ WYDAWAĆ

Cecilie Nordstrøm jest odnoszącą sukcesy założycielką i dyrektorką ds. marketingu Oslo Skin Lab. W swoim biurze uważana jest za kreatywnego marketingowca i wspierającą liderkę. W salach konferencyjnych ceniona jest za innowacyjne pomysły, które skrzętnie wdraża.

TREND SLOW-AGING: SPOWOLNIJ PROCES STARZENIA SIĘ SKÓRY I ZYSKAJ NATURALNY, PIĘKNY WYGLĄD

W Oslo Skin Lab dobrze wiemy, że proces starzenia się skóry to naturalna kolej rzeczy. Można jednak każdy mijający dzień, miesiąc, rok witać z pewnością siebie i wciąż wyglądać pięknie. Mówi się, że mądrość przychodzi z wiekiem… Piękno też może! Wystarczy odpowiednio zadbać o swoją skórę.

RECEPTA RENÉE TOFT SIMONSEN NA PIĘKNĄ SKÓRĘ LATEM

Jak w pełni cieszyć się słońcem tego lata? Kilka prostych wskazówek pomoże Ci chronić skórę przed negatywnym działaniem promieni słonecznych i zapobiec procesom starzenia.

NOMINACJA VOGUE POLSKA BEAUTY AWARDS

Kolagen marki Oslo Skin Lab®, The Solution™ Beauty Collagen, został nominowany do pierwszej edycji konkursu Vogue Polska Beauty Awards 2021. Lista nominowanych została ogłoszona w wydaniu specjalnym „Vogue Beauty”.

ODKRYCIE PIELĘGNACYJNE GWIAZDY

Renate Gerschtanowitz (42): Głębokość zmarszczek mniejsza o 59% po 5 miesiącach stosowania The Solution™.

Wywiad z Renée Toft: poranne nawyki, morsowanie i noworoczne postanowienia

Top modelka, obecna autorka, dyrektorka i psycholog - 56-letnia Renée Toft - została jedną z duńskich ambasadorek Oslo Skin Lab. Kolagen The Solution testowała przez 8 miesięcy.

AUTORSKIE PRZEPISY DAVIDA GABORIAUD

Szef kuchni, David Gaboriaud, specjalnie dla Oslo Skin Lab opracował dwa autorskie przepisy – oczywiście z wykorzystaniem kolagenu The Solution™!

RECEPTA RENÉE TOFT SIMONSEN NA PIĘKNĄ SKÓRĘ LATEM

Jak w pełni cieszyć się słońcem tego lata? Kilka prostych wskazówek pomoże Ci chronić skórę przed negatywnym działaniem promieni słonecznych i zapobiec procesom starzenia.

CHWILA DLA CIAŁA Z SAARA SAHRMAN

Saara Sahrman jest instruktorką pilates i twórczynią autorskiej metody kontroli ciała, zwanej SaSS. W swojej pracy uczy intuicyjnego zarządzania ciałem. Saara głęboko wierzy, że to, jak czujemy się wewnątrz, odbija się również na zewnątrz.

KREMOWA KAWA MROŻONA WEDŁUG PRZEPISU DITTE JULIE – SŁAWNEJ DUŃSKIEJ CUKIERNICZKI

Ditte Julie to duńska cukierniczka, autorka książek, twórczyni projektu “Club Ditte Julie & dittejulie.dk”. Ditte stosuje The Solution™ od ponad roku, dzieląc się doświadczeniami na swoim Instagramie <3 W tym miesiącu przygotowała dla nas przepis na pyszną, kremową kawę mrożoną – do której dodaje kolagen! Zobacz jak według Ditte smakuje lato.

EFEKTY, KTÓRE WIDAĆ GOŁYM OKIEM

Anna Dec (33 l.), prezenterka telewizyjna, a prywatnie szczęśliwa żona i mama. Jak sama przyznaje, w życiu trzeba kochać, szanować i doceniać. Dlatego cieszy nas fakt docenienia działania kolagenu zawartego w The Solution™. Regularna suplementacja przełożyła się na redukcję zmarszczek wokół oczu o 15% i to w zaledwie… 2,5 miesiąca!

ZAWSZE WIERZYŁAM W PIELĘGNACJĘ SKÓRY OD ŚRODKA

Cecilie Nordstrøm to kobieta, która stoi za sukcesem kolagenu The Solution™. „Jest oczywiste, że to, co jemy wpływa na skórę, i że potrzebuje ona odpowiedniego odżywiania, aby być w najlepszym stanie” - mówi.

Podaruj sobie jeszcze więcej miłości i troski

Luty to miesiąc miłości. Dlatego pragniemy przypomnieć, że jednym z najważniejszch czynników dobrego wyglądu jest pokochanie siebie!

SMOOTHIES DLA GŁADKIEJ SKÓRY

Przygotowaliśmy kilka przepisów na zdrowe i pożywne koktajle pełne witamin i minerałów, które są dobre zarówno dla ciała, jak i skóry.

THE SOLUTION™ PRZETESTOWAŁA BIO INŻYNIER

Turid Kjeldseth Hasle (71) była sceptycznie nastawiona do efektów działania The Solution™. Postanowiła go jednak przetestować. Czy jej wiek i stan skóry pozwolą na osiągnięcie zadowalających rezultatów? Przekonajmy się.

ŚWIĘTUJEMY 5. URODZINY!

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie Świętujemy 5. urodziny Oslo Skin Lab!

7 LAT MNIEJ W CIĄGU 6 MIESIĘCY

Kasia z obsessionbeauty.pl to miłośniczka piękna w wielu odsłonach. Zatrzymuje je w kadrze aparatu i podziwia podczas podróży. Jednak przede wszystkim stara się zachować je w naturalny i zdrowy sposób na swojej skórze.