Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

rs57_ragnhild-karoline_a3a7052_w-article_1140x600.jpg

W Oslo Skin Lab® wierzymy, że dobra pielęgnacja skóry zaczyna się od wewnątrz. Uważamy, że dbanie o skórę od wewnątrz jest równie ważne jak powierzchowne zabiegi. Ostatecznie jakość naszej skóry wpływa na nasze codzienne samopoczucie. Ściśle współpracujemy z naukowcami i ekspertami, aby dostarczać produkty do pielęgnacji skóry, które mają realny wpływ na skórę, oferując jednocześnie bezpieczną alternatywę dla bardziej drastycznych metod. Nie tylko oferujemy produkty o działaniu potwierdzonym naukowo, ale także dostarczamy je do Twojego domu.

Podmiotem odpowiedzialnym w Polsce jest NUTRAQ sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Marszałkowska 126/134, 00-008 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000847361, REGON: 386384441, NIP: 5272930247.  

The Solution™ Beauty Collagen możesz zamówić tylko na naszej stronie internetowej. Jeśli masz pytania, na które nie ma odpowiedzi w zakładce Najczęściej zadawane pytania, skontaktuj się z nami.

Nasz dział Obsługi Klienta jest do Twojej dyspozycji.

NAPISZ DO NAS

Jeżeli chcesz zadać pytanie
lub potrzebujesz pomocy,
wyślij do nas zapytanie 
bok@osloskinlab.pl

ZADZWOŃ DO NAS 

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
pod numerem +48 22 263 06 00
od poniedziałku do piątku 
(za wyjątkiem dni świątecznych), 
w godzinach 8:30-16:30

ADRES KORESPONDENCYJNY 

NutraQ Sp. z o. o.
Ul. Marszałkowska 126/134
00-008 Warszawa.

O NAS

Oslo Skin Lab® dostarcza produkty kosmetyczne bezpośrednio do domu. Nasze produkty są dystrybuowane przez NutraQ AS, jedną z największych norweskich firm produkujących produkty zdrowotne, która istnieje od 1998 roku.

Jesteśmy stowarzyszeni z grupą Sana Pharma, posiadamy własny dział ekspertów, którzy opracowują produkty ze składnikami o udowodnionym działaniu. Naszym dostawcom stawiamy wysokie wymagania, aby nasi klienci mieli pewność, że używają produktów najwyższej jakości. Zależy nam, abyś mógł polegać na naszych zaleceniach i radach, zarówno pod względem treści, działania, jak i sposobu użycia. Posiadamy biura w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Czechach, Słowacji i Holandii.

NASZE WARTOŚCI

  • dostarczamy produkty wysokiej jakości
  • używamy tylko składników o sprawdzonym działaniu i jakości
  • produkty są opracowywane w oparciu o wytyczne Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP)
  • zatrudniamy specjalistów, którzy weryfikują dokładność i kompletność udostępnianych informacji dotyczących naszych produktów

GWARANTUJEMY

  • 14-dniowe prawo do odstąpienia od zakupu
  • telefoniczne i mailowe wsparcie działu Obsługi Klienta 
  • brak okresu zobowiązania 

W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem Obsługi Klienta: numer telefonu: +48 22 263 06 00, email: bok@osloskinlab.pl