Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

RS444_OSL_Cecilie-Nordstrom_0221_1925_W-Article_1140x600.jpg

ZAŁOŻYCIELKA SPOGLĄDA WSTECZ NA ROK 2023

Założycielka Oslo Skin Lab, Cecilie Nordstrøm, udzieliła wywiadu naszej szwedzkiej dyrektor handlowej, Linie Östlund, na temat minionego i nadchodzącego roku. Przeczytaj o największych kamieniach milowych Oslo Skin Lab w 2023 roku i o tym, czego możemy się spodziewać po ekscytujących ogłoszeniach w 2024 roku.

Jaka jest pierwsza rzecz, która przychodzi Ci na myśl, gdy wspominam rok 2023?

Biorąc pod uwagę wszystko, co wydarzyło się na całym świecie w ciągu ostatniego roku, moim pierwszym uczuciem jest ogromne poczucie wdzięczności. Urodzenie się w bezpiecznym, opartym na zaufaniu kraju, który dba o swoich obywateli, a następnie dobre zdrowie i sieć bliskiej rodziny, przyjaciół i współpracowników - to dla mnie podstawa wspaniałego życia. Pozwalam sobie również doceniać wiele innych rzeczy, nawet pośród globalnych kryzysów. Uczynienie życia jeszcze lepszym wiąże się z możliwościami podróżowania, doświadczania nowych rzeczy, odnoszenia sukcesów w pracy lub pasjach, dobrego samopoczucia wewnątrz i na zewnątrz oraz spędzania czasu na przyjemnych rozmowach z bliskimi. W ciągu 2023 roku coraz częściej doceniałam możliwość zaznaczenia wszystkich tych pól i naprawdę zdawałam sobie sprawę, jakie mam szczęście.

Jakie były najważniejsze kamienie milowe dla Oslo Skin Lab?

W 2023 roku świętowaliśmy przekroczenie magicznej liczby. Po wakacjach z dumą naliczyliśmy ponad 100 000 oddanych klientów, którzy włączyli The Solution do swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej - a nasza społeczność stale rośnie. To fantastyczne, że tak wielu odkryło magię naszego produktu kolagenowego, wierząc w nasze hasło: "Piękna skóra zaczyna się od wewnątrz". Ponadto uruchomiliśmy Oslo Skin Lab we Francji, co jest dla nas kamieniem milowym. Mając za sobą sukcesy we Włoszech, mamy nadzieję - i wierzymy w to - że przyjęcie we Francji będzie równie ciepłe. Są to kraje znane z żywego zainteresowania i rozeznania w produktach kosmetycznych, dzięki czemu sukces w tych krajach jest szczególnie znaczący.

Z czego jesteś najbardziej dumna?

Muszę przyznać, że z przyjemnością obserwuję, jak wspaniałe kobiety w całej Europie przyjmują The Solution i z pasją dyskutują o jego efektach w swoich lokalnych językach - to naprawdę napawa mnie dumą! Co więcej, jestem bardzo dumna z naszego stale rosnącego zespołu fantastycznych współpracowników, którzy są oddani marce i działają na najwyższym poziomie, aby przekazać nasze przesłanie. W Oslo Skin Lab nie ma ostrych starć, jest tylko grupa, która kibicuje sobie nawzajem w osiąganiu sukcesów i robi, co może, by pomóc. Uważam to za coś wyjątkowego i jestem dumna z tego, że udało nam się to osiągnąć.

OSL_Luton_1140x600_0124.jpg

Czego najbardziej oczekujesz w 2024 roku?

Uwielbiam patrzeć w przyszłość i zawsze uważam, że początek nowego roku jest magiczny - wydaje się, że istnieją nieskończone możliwości w porównaniu z końcem starego (chociaż racjonalnie wiem, że 1 stycznia to tylko kolejny dzień, ale wolę się nad tym nie rozwodzić 😉). W 2024 roku mamy plany wejścia na nowe rynki i czekają nas ekscytujące premiery produktów. Nie mogę się też doczekać wiosny, kiedy zespół ze wszystkich 13 rynków zbierze się na kilka dni. Kiedy 26 utalentowanych kobiet i jeden mężczyzna dzielą się doświadczeniami i wspólnie planują nowe działania, mogą wydarzyć się wspaniałe rzeczy.

Czy możesz zdradzić, czego członkowie OSL mogą się spodziewać w 2024 roku?

W tym roku pojawi się kilka ważnych ogłoszeń dotyczących premiery produktów. Nie zdradzając zbyt wiele, mogę powiedzieć, że wprowadzamy pewną "innowację skórną" - coś zupełnie nowego na rynku. Przygotuj się na zaskoczenie!

​Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg