Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

Czy potrzebujesz The Glow™?

Zdecydowanie tak! Świadoma pielęgnacja skóry The Glow™, nowy produkt skandynawskiej marki Oslo Skin Lab, idealnie wpasowuje się w rutynę pielęgnacyjną, którą prowadzisz na swoich zasadach, opartą na wygodzie, badaniach naukowych i skuteczności działania. The Glow™ to piękna skóra zamknięta w kapsułce, która poprawia wygląd skóry na zewnątrz, dzięki pielęgnacji od wewnątrz. Nowy produkt od Oslo Skin Lab jest idealnym uzupełnieniem kolagenu The Solution™ - razem stanowią duet idealny! Proszek kolagenowy The Solution™ spłyca zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry, a kapsułki The Glow™ dzięki zawartości kwasu hialuronowego zwiększają nawilżenie skóry. Dzięki tym dwóm produktom skutecznie zredukujesz oznaki starzenia się skóry i pomożesz jej odzyskać jędrność i młodzieńczy blask.

Nominacja Vogue Polska Beauty Awards

Kapsułki marki Oslo Skin Lab®, The Glow™ Inside Out Beauty Booster, zostały nominowane do trzeciej edycji konkursu Vogue Polska Beauty Awards 2023. Lista nominowanych została ogłoszona w wydaniu specjalnym „Vogue Beauty”.

GLAMOUR GLAMMIES 2023

The Glow Inside Out Beauty Booster, czyli kapsułki w których zamknięta jest pełna blasku skóra, został nagrodzony w konkursie Glamour Glammies 2023, organizowanym przez magazyn GLAMOUR!

NAGRODY I NOMINACJE DLA OSLO SKIN LAB

Produkty Oslo Skin Lab, od czasu wprowadzenia ich na rynek w 2017 roku cieszą się niesłabnącą miłością i zaufaniem naszych klientek, ale także specjalistów w dziedzinie urody oraz dziennikarzy.

BRATYSŁAWA OCZAMI DIANY Z OSLO SKIN LAB

Ciekawe miejsca w Bratysławie oczami Diany z Oslo Skin Lab: gdzie udać się na spacer?