Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

RS125_Solution_12924_W-Article_1140x600 (1).jpg

ZALETY CZŁONKOSTWA

W Oslo Skin Lab wierzymy, że piękno nie zna wieku i nie ma potrzeby, aby wraz z upływem czasu rezygnować z własnego piękna ani zadowalać się kompromisami. Zadbaj o wygląd skóry i postaw na pielęgnację o działaniu potwierdzonym naukowo. Członkostwo w Klubie Oslo Skin Lab znacznie Ci to ułatwi.

W Oslo Skin Lab jesteśmy przekonani, że pielęgnacja skóry zaczyna się od wewnątrz. Wiemy też, że systematyczność w pielęgnacji jest kluczowa dla jej efektów. Właśnie dlatego dla członków Klubu Oslo Skin Lab oferujemy nasze produkty z 30% zniżką. Członkostwo możesz zawiesić lub anulować - skontaktuj się tylko z naszym Biurem Obsługi Klienta. 

3 kroki do pięknej skóry 

Krok 1: Zyskaj 30% rabatu na każde opakowanie

Decydując się na członkostwo w Klubie Oslo Skin Lab otrzymujesz 30% rabatu od ceny pojedynczego zakupu, na wszystkie przesyłki. Dodatkowo, jeśli skorzystasz z kodu rabatowego, to zakup pierwszego opakowania będzie jeszcze bardziej atrakcyjny cenowo. Jeśli nie chcesz skorzystać z członkostwa, wybierz pojedynczy zakup.

Krok 2: Regularnie, co 4 tygodnie, otrzymuj swój produkt do zadań specjalnych

Należąc do Klubu Oslo Skin Lab, co 4 tygodnie będziesz otrzymywać nowe opakowanie, bez konieczności ponownego zamówienia. Cena regularna naszych produktów jest o 30% wyższa, niż wtedy, gdy należysz do Klubu Oslo Skin Lab. Dla członków Klubu Oslo Skin Lab dostawa jest bezpłatna. Członkostwo możesz zawiesić lub anulować w dowolnym momencie.

Jeśli chcesz zawiesić lub anulować swoje członkostwo, skontaktuj się z obsługą klienta. Można to zrobić pod adresem e-mail: bok@osloskinlab.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 22 263 06 00.

Jeżeli mamy odwołać ostatnią przesyłkę prosimy o kontakt najpóźniej na 5 dni przed planowaną datą wysyłki.

Krok 3: Regularność kluczem do pięknej skóry

Skuteczna pielęgnacja wymaga regularności. Właśnie dlatego w Klubie Oslo Skin Lab dostarczamy Twój produkt co 4. tygodnie. Konswekwencja to najlepsza przyjaciółka pielęgnacji, pamiętaj o tym! :)

Rezygnacja lub zawieszenie członkostwa

Jeśli chcesz zawiesić lub anulować swoje członkostwo, skontaktuj się z obsługą klienta. Można to zrobić pod adresem e-mail: bok@osloskinlab.pl lub telefonicznie pod numerem: +48 22 263 06 00

Z nami nie jesteś związana obowiązkowym zakupem ani obowiązkowym okresem subskrypcji. Jeżeli mamy odwołać ostatnią przesyłkę prosimy o kontakt najpóźniej na 5 dni przed planowaną datą wysyłki. 

Członkostwo w Oslo Skin Lab to:

  • 30% zniżki na każdy produkt dostarczany regularnie co 4 tygodnie bezpośrednio do Twojego domu
  • bezpłatna dostawa 
  • newsletter z poradami i ekskluzywnymi ofertami, dzięki którym jako pierwsza będziesz informowana o promocjach i nowościach