Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

OSL_Victoria-4_W-article_1140x600_0124.jpg

WYBÓR ODPOWIEDNIEGO KOLAGENU

Znaczenie wyboru odpowiedniego kolagenu dla zdrowej i promiennej skóry, artykuł napisany przez amerykańską terapeutkę żywieniową Victorię Lee Starr.

U ludzi kolagen zapewnia zdrowie i witalność skóry, mięśni i kości. Kolagen pomaga nowym komórkom skóry rosnąć, a tym samym nadaje skórze strukturę, siłę i elastyczność, utrzymując ją jędrną, elastyczną i młodzieńczą. Bez kolagenu nasza skóra straciłaby jędrność, gładkość oraz elastyczność, co czyni go jednym z najważniejszych składników zdrowej skóry.

Kolagen jest niezbędny w pielęgnacji skóry. Starzenie się powoduje spadek produkcji kolagenu, zaostrzając różne problemy skórne. Utrata produkcji kolagenu objawia się drobnymi liniami, zmarszczkami i zwiotczeniem skóry. W związku z tym wiele firm twierdzi, że ich produkty do pielęgnacji skóry zapobiegają starzeniu się i reklamują "zwiększanie kolagenu" lub "wzmacnianie kolagenu". 

Niemniej jednak, nie wszystkie suplementy kolagenowe są takie same. Właśnie dlatego wiara w produkt o pełnej transparentności jest niezbędna. Ważne jest, aby wybrać suplement kolagenowy, który został dokładnie przetestowany i jest poparty naukowo. The Solution od Oslo Skin Lab spełnia te wysokie standardy. Ich aktywny składnik (peptydy kolagenowe Verisol) wykazuje znaczny wzrost w zmniejszaniu efektów starzenia.

Nasze ciała i twarze pokazują światu, kim jesteśmy i przez co przeszliśmy. Z wiekiem dojrzewamy z mądrością, finezją i wdziękiem. Zachowanie młodzieńczego wyglądu skóry jest wynikiem naszego poświęcenia dla naszego ciała. W dzisiejszym świecie mamy środki, aby być najlepszymi, jakimi możemy być; zaczynając od tego, co wkładamy w nasze fizyczne ciała. 

Podsumowując, kolagen jest pożądanym składnikiem odżywczym dla promiennej, świeżo wyglądającej skóry. Bez niego jędrność, elastyczność i gładkość skóry szybko by się pogorszyły. Istnieje różnica w jakości suplementów kolagenowych. Wybór czystego i skutecznego produktu ma kluczowe znaczenie. Poszukiwanie suplementu kolagenowego z udowodnionymi składnikami, które zachowują elastyczność skóry i powstrzymują zmarszczki, było poszukiwane od czasów Kleopatry. Ponadto "nie wszystkie kolageny są takie same". Wybierz coś wypróbowanego i przetestowanego przez ekspertów, co gwarantuje Ci bezpieczeństwo. Zrób to dla dobra swojej skóry; ona to doceni.

Autor: Victoria Lee Starr - Praktyk terapii żywieniowej

​Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg