Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

oslo_skin_renate_1920x1080.png

ODKRYCIE PIELĘGNACYJNE GWIAZDY

Renate Gerschtanowitz (42): Głębokość zmarszczek mniejsza o 59% po 5 miesiącach stosowania The Solution™.

Holenderska prezenterka telewizyjna Renate Gerschtanowitz jest niesamowicie zadowolona z efektów, jakie uzyskała na swojej skórze po rozpoczęciu przyjmowania kolagenu w proszku The Solution™.

-Zanim zaczęłam stosować The Solution™, moja skóra została zeskanowana w niezależnej klinice pielęgnacji skóry. Po 5 miesiącach stosowania skóra została ponownie zeskanowana, a głębokość zmarszczek zmniejszyła się aż o 59%. Zauważyłam też, że moja skóra zmieniała się wraz z upływem miesięcy. Drobne zmarszczki zniknęły, a skóra twarzy stała się jędrniejsza i bardziej napięta.

Before-after_web_article_Renate_1140x600_PL.jpg
Zdjęcie ze komputerowego raportu analizy cery Renate.

Renate mówi, że starzenie się skóry nie stanowi dla niej problemu, ale oczywiście chce spowolnić ten proces w naturalny sposób.

- Nie wierzę w cudowne lekarstwa, ale jestem pod wrażeniem kolagenu w proszku, który przyjmowałam w ostatnich miesiącach.

Nowa ambasadorka Oslo Skin Lab®

Ta 42-letnia prezenterka od wielu lat jest jedną z czołowych holenderskich osobowości telewizyjnych. Osobiście przetestowała nasz suplement i zgodziła się zostać ambasadorką Oslo Skin Lab® w Holandii.

- Bardzo się cieszymy, że Renate będzie z nami współpracować. Uważamy ją za idealną ambasadorkę naszego produktu i jesteśmy bardzo dumni, że do naszego zespołu dołączyła tak inspirująca kobieta. Dzięki swojemu naturalnemu pięknu i zaangażowaniu społecznemu idealnie pasuje do Oslo Skin Lab - mówi założycielka marki Cecilie Nordstrøm.

Pielęgnuj skórę od wewnątrz

Renate przyznaje, że nie radzi sobie dobrze w przyjmowaniu suplementów, ale bioaktywne peptydy kolagenowe zawarte w The Solution™ mają postać proszku, co ułatwia stosowanie. Jest bezwonny, bezsmakowy i bardzo łatwo miesza się w szklance wody lub filiżance kawy.

„Pielęgnacja skóry od wewnątrz jest dla mnie zupełnie nowa. Widoczne efekty The Solution™ przekonały mnie do tego sposobu pielęgnacji skóry. Zdecydowanie jest to coś, co będę kontynuowała. Moja mama też zaczęła go używać i już zauważa różnicę!” - mówi.

rs384_renate_gerschtanowitz_1020_255_w-article_1140x600.jpg

Regularne przyjmowanie poprawia strukturę skóry

Produkt zawiera bioaktywne peptydy kolagenowe, które wykazują działanie odmładzające na skórę. Przy regularnym spożywaniu zmniejsza się głębokość zmarszczek, poprawia się elastyczność i struktura skóry.

rs383_renate_gerschtanowitz_1020_239_main_3000x2000.jpg

Peptydy kolagenowe pomagają również zmniejszyć widoczność cellulitu.

Produkt nie posiada żadnych innych dodatków, składa się jedynie z takiej samej ilości bioaktywnych peptydów kolagenowych, jakie zastosowano podczas badań naukowych, które potwierdziły działanie przeciwzmarszczkowe.

Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg