Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

IMG_2931_1140x600.jpg

NOMINACJA VOGUE POLSKA BEAUTY AWARDS

Kolagen marki Oslo Skin Lab®, The Solution™ Beauty Collagen, został nominowany do pierwszej edycji konkursu Vogue Polska Beauty Awards 2021. Lista nominowanych została ogłoszona w wydaniu specjalnym „Vogue Beauty”.

Nominacje zostały przyznane przez jury składające się z najbardziej wpływowych specjalistów w dziedzinie pielęgnacji, makijażu i kosmetologii. Wytypowano 175 najlepszych marek i produktów, które będą rywalizować w 35 kategoriach. Kolagen The Solution™ został nominowany w kategorii “Premiera roku”.

Kolejny sukces marki Oslo Skin Lab 

Nominacja do pierwszej edycji konkursu Vogue Polska Beauty Awards stanowi wyróżnienie dla marki. The Solution™ jest już kosmetycznym ulubieńcem wysoko ocenianym przez profesjonalistów w Europie, o czym świadczą dotychczasowe nominacje i nagrody. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni nominacją w konkursie jednego z najważniejszych polskich magazynów.

Wszystkie wyróżnienia potwierdzają, że pielęgnacja skóry od wewnątrz to rosnący trend. Zwłaszcza że The Solution™ działa, co potwierdzają badania i widoczne rezultaty- dodaje założycielka marki, Cecilie Nordstrøm.

Pielęgnacja skóry od wewnątrz jako rosnący trend 

The Solution™ zawiera bioaktywne peptydy kolagenowe o działaniu potwierdzonym naukowo. Regularnie stosowany poprawia wygląd powierzchni skóry i zwiększa elastyczność. Wygładza zmarszczki i zmniejsza widoczność cellulitu. Niezależne badania wykazały redukcję głębokości zmarszczek o 20,1 proc. już po 8 tygodniach stosowania. Wierzymy, że kolejne wyróżnienie dla The Solution™ zwróci uwagę konsumentów na to, jak ważna jest pielęgnacja skóry od wewnątrz.

Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg