Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

osl_grey_slow_aging_w-article_1140x600.jpg

TREND SLOW-AGING: SPOWOLNIJ PROCES STARZENIA SIĘ SKÓRY I ZYSKAJ NATURALNY, PIĘKNY WYGLĄD

W Oslo Skin Lab dobrze wiemy, że proces starzenia się skóry to naturalna kolej rzeczy. Można jednak każdy mijający dzień, miesiąc, rok witać z pewnością siebie i wciąż wyglądać pięknie. Mówi się, że mądrość przychodzi z wiekiem… Piękno też może! Wystarczy odpowiednio zadbać o swoją skórę.

Warto doceniać swój wiek, a nie martwić się z kolejnej zmarszczki. Dbając o siebie nie chodzi o to, by próbować wymazać wszystkie ślady upływającego czasu. Oslo Skin Lab wspiera tę myśl. Dlatego stworzył produkt, który poprawia wygląd powierzchni skóry i zwiększa jej elastyczność. Spraw, by Twoja skóra odzyskała świeży i młodzieńczy blask!

Kompleksowe podejście do piękna

Pielęgnacja skóry nie polega jedynie na miejscowym stosowaniu kremów i korzystaniu z zabiegów medycyny estetycznej. Badania potwierdziły, że dostarczanie organizmowi składników „od wewnątrz”, znacząco poprawia kondycję skóry. Troska o swoje piękno na dwóch płaszczyznach – wewnętrznej i zewnętrznej została zaakceptowana przez wiele ważnych głosów w branży kosmetycznej. Dokładnie tak działa kolagen zawarty w The Solution™ od Oslo Skin Lab. To nagradzany produkt, który podbija serca Klientów w wielu państwach świata.

Koncepcja Slow-aging

Działanie The Solution™ idealnie wpisuje się w koncepcję slow-aging. To wyraźny światowy trend, który dąży do spowolnienia procesów starzenia. Ważne jest, by zaakceptować zmiany i uczyć się jednocześnie jak najlepiej dbać o siebie oraz swoją skórę.

Nowa pielęgnacja powinna być rutyną, która w żaden sposób nie zakłóca codziennego życia. The Solution™ od Oslo Skin Lab zmniejszają widoczne oznaki starzenia i poprawiają jakość skóry. To wszystko dzięki kolagenowi zapewniającemu skuteczną walkę z negatywnymi skutkami czynników zewnętrznych.

Nowe trendy w pielęgnacji

Badania potwierdzają, że tradycyjną pielęgnację warto wspierać dostarczając organizmowi odżywcze składniki "od wewnątrz". Kolagen zawarty w The Solution™ wspomaga skórę w utrzymaniu jej piękna, mimo nieustającego procesu starzenia. Opakowanie The Solution™ składa się z 28 saszetek. W każdej znajdziemy 2,5 g kolagenu w proszku. Neutralny smak i zapach ułatwiają dodanie kolagenu do ulubionego napoju lub posiłku. 

Niezależne badania dotyczące doustnego przyjmowania peptydów kolagenowych stosowanych w The Solution™ wykazały, że spożywanie peptydów przynosi zaskakujące efekty w redukcji zmarszczek i widoczności cellulitu. Potwierdza to działanie kolagenu w proszku zastosowanego w The Solution™.