Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

Claudia 53.jpg

CLAUDIA, 53 LAT

Moje zmarszczki stały się mniej widoczne i nawet moja kosmetyczka powiedziała: „Claudia, Twoja skóra wygląda pięknie”.

Zdrowie i uroda biorą się z naszego wnętrza. Lubię dbać o świeży i promienny wygląd. Oczywiście dla utrzymania skóry w jak najlepszej kondycji bardzo ważna jest zbilansowana dieta i picie dużej ilości wody. Jednak co miesiąc odwiedzam też kosmetyczkę, co wieczór oczyszczam skórę, a następnie nakładam pielęgnujące serum i krem ​​do twarzy. Rano powtarzam tę procedurę: oczyszczanie, serum, krem ​​do twarzy. Raz w tygodniu nakładam maseczkę i robię peeling całego ciała.

Ale podobnie jak zdrowie, piękno również pochodzi z wnętrza. Dlatego zaczęłam stosować kolagen The Solution™ od Oslo Skin Lab. Używam go od około dziewięciu miesięcy. Dzięki mojemu wykształceniu wiem, że kolagen jest bardzo istotnym czynnikiem, wzmacniającym skórę od środka. Na początku używałam produktu innej marki, ale nie byłam z niego zadowolona. Poza tym bardzo podoba mi się to, że kolagen z Oslo Skin Lab jest pakowany w saszetki.

Już po czterech tygodniach stosowania zaczęłam zauważać różnice. Moje drobne zmarszczki stały się mniej widoczne i nawet moja kosmetyczka powiedziała: „Claudia, Twoja skóra wygląda pięknie!”. Potem stałam się trochę bardziej krytyczna i postanowiłam na chwilę go odstawić. Zastanawiałam się, czy wyniki i komplementy były naprawdę zasługą stosowania kolagenu The Solution™. I wkrótce zauważyłam, że moja skóra straciła jędrność, a zmarszczki znów zrobiły się bardziej widoczne. Kiedy sięgnęłam po niego znowu, widoczne rezultaty wróciły. Moja skóra jest zniszczona z powodu stylu życia, jaki kiedyś prowadziłam, więc jeśli mogę to poprawić, dlaczego nie stosować kolagenu? Co więcej, nie tylko moja skóra korzysta z dobroczynnych efektów picia kolagenu The Solution™, również fryzjerka zauważyła, że moje włosy są w lepszej kondycji. Co więcej, paznokcie stały się bardzo mocne i nie wymagają już dodatkowej pielęgnacji. Tak, widzę korzyści na całym ciele!

​Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg