Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

OSL_Charlotte_NL-H_760x400.jpg

Spektakularne rezultaty Charlotte

Charlotte (42) zaczęła stosować The Solution™ Beauty Collagen po rekomendacji od przyjaciółki, a po 3 miesiącach codziennego spożywania zauważyła fantastyczne rezultaty.

Co sprawiło, że zaczęłaś stosować The Solution™ Beauty Collagen?
Słyszałam wcześniej o suplementach kolagenowych, ale nie zagłębiałam się w temat. Jednak byłam ciekawa, co mogą dla mnie zrobić, a kiedy przyjaciółka wprowadziła mnie do Oslo Skin Lab, pomyślałam, że warto spróbować. Dostałam wskazówkę, żeby zrobić zdjęcia przed rozpoczęciem stosowania produktu, aby lepiej ocenić efekty. 

Jakie rezultaty zauważyłaś po rozpoczęciu stosowania The Solution™ Beauty Collagen?
Czuję, że moja skóra stała się jędrniejsza i wyglądam znacznie świeżej, co wyraźnie widać na moich zdjęciach przed i po. Zauważyłam również, że moja skóra nabrała więcej blasku. 

Jak długo trwało, zanim zaczęłaś dostrzegać rezultaty?
Zauważyłam poprawę jędrności i blasku skóry po około 2 miesiącach. 

Jak The Solution stało się częścią twojej codziennej rutyny?
Biorę proszek kolagenowy z poranną kawą, co jest rutyną, od której nigdy nie odstępuję, więc w ten sposób łatwo jest mi zawsze pamiętać o jego spożyciu. 

Jakie jest twoje podejście do starzenia się w ogóle?
Zawsze dbałam o swoją skórę i produkty, które na nią nakładam, częściowo na podstawie tego, jak wpływają na moją skórę i jaki mają na nią długoterminowy wpływ. Chcę starzeć się naturalnie, bez interwencji w moją skórę 

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg