Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

RS1514_Z62_2480_ANINEBING_OsloSkinLab_annamariafotograf_W-Article_1140x600.jpg

Anine Bing + Oslo Skin Lab = LOVE STORY

Z dumą informujemy, że Anine Bing została naszą pierwszą Globalną Ambasadorką Marki! Anine reprezentuje wszystko, z czym Oslo Skin Lab chce się utożsamiać: od eleganckiego, pełnego kreatywności stylu po innowacyjne historie sukcesu. Anine emanuje pięknem, robiąc to w tak naturalny sposób i jest przekonana, że w dużej mierze to naturalne piękno związane jest właśnie z Oslo Skin Lab.

Było lato 2021 roku, gdy Anine skontaktowała się z nami, ponieważ słyszała wiele pozytywnych opinii o The Solution od swoich skandynawskich przyjaciół i chciała przetestować ten produkt na własnej skórze. Anine już po kilku miesiącach stosowania The Solution nie mogła się z nim rozstać.
Idealnie się złożyło, ponieważ Oslo Skin Lab właśnie rozpoczynało swoją działalność w Stanach Zjednoczonych, gdzie na co dzień mieszka Anine. 

Byliśmy zaszczyceni, że tak znana i fantastyczna kobieta jak Anine, jest podekscytowana wizją współpracy z nami i promocją naszego produktu. Jesteśmy przekonani o skuteczności The Solution, dlatego tak ucieszyła nas wiadomość mailowa od Anine, którą wysłała nam po kilku miesiącach stosowania naszego produktu:

„Chciałam tylko napisać szybkiego maila, by powiedzieć, że testuję Oslo Skin Lab od prawie 3 miesięcy i UWIELBIAM ten produkt. WOW, moja skóra wygląda niesamowicie a opakowanie jest ŚWIETNE. To najlepszy kolagen, jaki kiedykolwiek stosowałam. Pojedyncze saszetki są super wygodne w stosowaniu a dzięki temu, że kolagen nie ma smaku, dodaję go codziennie do porannej kawy. Słyszę tak WIELE komplementów na temat mojej skóry i sądzę, że Oslo Skin Lab może mieć z tym coś wspólnego.” – możemy przeczytać w wiadomości od Anine, wysłanej w 2021 roku.

W tamtym momecie, mieliśmy już duże plany pojawienia się na rynku USA, ponieważ otrzymywaliśmy wiele zapytań od osób czekających na The Solution i nie mogących się doczekać, aż nasz kolagen będzie dostępny także u nich.
Z tak wspaniałą członkinią naszej społeczności, jaką stała się Anine, szybko przemieniliśmy plany w działanie.

Dziś, po pięciu latach obecności na rynku, Oslo Skin Lab może wysyłać produkty do wszystkich zakątków świata a naszą Globalną Ambasadorką Piękna jest sama Anine Bing. Każdego dnia mamy ochotę uszczypnąć się, by mieć pewność, że to wszystko dzieje się naprawdę – mamy tak wspaniałą Ambasadorkę, jak Anine, a nasze produkty mogą być dostarczane do naszych wspaniałych klientów na całym świecie.