Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

OSL_Camilla-Bach2_1140x600.jpg

WYNIKI BADANIA SKÓRY CAMILLI

Camilla (42 l.) zawsze interesowała się naturalnymi produktami, więc kiedy trafiła na kolagen The Solution™, była tak ciekawa możliwych efektów, że po prostu musiała go wypróbować. I nie żałuje!

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Nasza cudowna klientka Camilla Bach (42 l.) właśnie zamówiła pierwsze opakowanie kolagenu The Solution™, kiedy się z nią skontaktowaliśmy. Zgodziła się zostać testerką Oslo Skin Lab, dlatego wstrzymała rozpoczęcie kuracji kolagenem, aż do pierwszego skanu skóry.
Analiza została przeprowadzona w niezależnej klinice przy użyciu skanera VISIA, którym wykonuje się kompleksowy obraz stanu skóry. 
„Szybko zauważyłam, że kolagen The Solution™ dobrze działa na moją skórę, która stała się jędrniejsza już po 4 tygodniach!”

DRUGIE BADANIE SKÓRY

Po 2 miesiącach była gotowa przeprowadzić kolejną analizę skóry. Z chęcią i optymizmem podchodziła do zmian, które już zauważyła i odczuwała. Nie było zaskoczeniem, że drugi skan wykazał redukcję zmarszczek aż o 33%, a pory znacznie się zmniejszyły. Zachwycona Camilla opuściła klinikę zmotywowana do kontynuowania swojej nowej rutyny pielęgnacyjnej!

„W okresie letnim skóra jest bardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych. Słońce, kawa i wino to moje słabości, więc trochę się bałam, czy kolagen The Solution™ faktycznie się sprawdzi. Ku mojemu zaskoczeniu już po 10 tygodniach miałam o 33% mniej zmarszczek, to absolutnie fantastyczne!”

Camilla_OSLPL.jpg

INDYWIDUALNA OPINIA

Poprosiliśmy Camillę, aby opowiedziała nam więcej o swoich doświadczeniach z kolagenem The Solution™ i zdradziła, dlaczego zdecydowała się go wypróbować. Przyznała, że zawsze dbała o swoje zdrowie, a aktywność fizyczna i zdrowa dieta to część jej stylu życia. Kiedy skończyła 30 lat, wprowadziła regularną pielęgnację skóry z oczyszczaniem i nawilżaniem.

„Gdy miałam roczek, moja twarz została oblana wrzątkiem i doznałam poparzeń trzeciego stopnia wokół obu oczu. Jeżeli zatem moja delikatna skóra ma mniej zmarszczek dzięki The Solution™, to naprawdę dla każdego jest nadzieja!

Dopiero zeszłej zimy zauważyłam, że stan mojej skóry się pogorszył. Po wyjeździe na narty spojrzałam na siebie w lustrze i pomyślałam: Ups! Moja skóra jest sucha i wydaje się pozbawiona życia, a zmarszczki są bardziej widoczne niż kiedykolwiek.

The Solution™ dosłownie stał się rozwiązaniem mojego problemu.

Kiedy trafiłam na stronę Oslo Skin Lab, zaciekawiły mnie historie kobiet, które zauważyły redukcję zmarszczek dzięki stosowaniu naturalnego suplementu i pomyślałam, że to coś dla mnie!

Pierwsze co zauważyłam to to, że moja skóra wygląda zdrowiej i jest bardziej promienna. Dodatkowo, po 10 tygodniach głębokie zmarszczki na moim czole wyraźnie się zmniejszyły, skóra na szyi stała się bardziej napięta, a moje ciężkie powieki dzisiaj są zauważalnie lżejsze.

Jestem bardzo zadowolona z kolagenu The Solution™ i dotychczasowych rezultatów. Zmarszczki wokół oczu są mniejsze, prawie zniknęły, a cera jest pełna blasku. Nie wygląda już na tak pozbawioną życia, jak zimą. Naprawdę mogę go polecić każdemu – zdecydowanie warto spróbować i przekonać się na własnej skórze, jak organizm reaguje na peptydy kolagenowe zawarte w The Solution™”.

​Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg