Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

RS1526_OsloSkinlab_0622_12892_W-Article_1140x600.jpg

Czy potrzebujesz The Glow™?

Zdecydowanie tak! Świadoma pielęgnacja skóry The Glow™, nowy produkt skandynawskiej marki Oslo Skin Lab, idealnie wpasowuje się w rutynę pielęgnacyjną, którą prowadzisz na swoich zasadach, opartą na wygodzie, badaniach naukowych i skuteczności działania. The Glow™ to piękna skóra zamknięta w kapsułce, która poprawia wygląd skóry na zewnątrz, dzięki pielęgnacji od wewnątrz. Nowy produkt od Oslo Skin Lab jest idealnym uzupełnieniem kolagenu The Solution™ - razem stanowią duet idealny! Proszek kolagenowy The Solution™ spłyca zmarszczki i zwiększa elastyczność skóry, a kapsułki The Glow™ dzięki zawartości kwasu hialuronowego zwiększają nawilżenie skóry. Dzięki tym dwóm produktom skutecznie zredukujesz oznaki starzenia się skóry i pomożesz jej odzyskać jędrność i młodzieńczy blask.

Na straży pięknej skóry przez 24/7

The Glow™ to idealna mieszanka kwasu hialuronowego (HA) i witaminy C.
Badania naukowe wskazują, że kwas hialuronowy ma bardzo dobry wpływ na naszą skórę:

  • Chroni skórę przed przesuszeniem
  • Zwiększa nawilżenie skóry
  • Poprawia blask i jędrność skóry
  • Pomaga w redukcji widoczności oznak starzenia, takich jak zmarszczki czy linie

Dzięki pielęgnacji skóry od wewnątrz troszczysz się o nią 24/7!

RS1530_OsloSkinlab_0622_13265_W-Article_1140x600.jpg

Jak to działa?

Cząsteczki kwasu hialuronowego, wytwarzane w naszym organizmie, mają wyjątkową zdolność do zatrzymywania wilgoci w skórze. Jest to nieocenione przy zachowaniu odpowiedniego poziomu jej nawilżenia. Kwas hialuronowy pomaga nam zachować objętość i elastyczność w warstwach skóry, a także znacząco wpływa na jej blask.

Gdy się starzejemy, a nasze ciało jest narażone na dodatkowe czynniki przyspieszające procesy starzenia, takie jak ekspozycja na słońce, stres czy nieodpowiednia dieta, ilość kwasu hialuronowego w naszej skórze spada a rozmiar i rozkład cząsteczek HA ulegają zmniejszeniu.

75-letnia osoba ma średnio tylko jedną czwartą kwasu hialuronowego w skórze, w porównaniu do 19-latka.

Dzięki regularnemu stosowaniu The Glow™ możesz zniwelować konsekwencje naturalnego  obniżenia poziomu kwasu hialuronowego (HA) w skórze. Badania dowiodły, iż suplementacja kwasu hialuronowego wspiera poprawę nawilżenia skóry, redukcję widoczności zmarszczek i linii, jak również pomaga odzyskać elastyczność, miękkość i młodzieńczy blask - na skórze całego ciała.

Dlaczego The Glow™ powinien znaleźć się w mojej codziennej rutynie pielęgnacyjnej?

  • Przywraca nawilżenie i zapobiega odwodnieniu i przesuszeniu skóry
  • Piękna, nawilżona i gładka skóra to najgorętszy trend, który nigdy nie wychodzi z mody!
  • Jest odpowiedni dla każdego typu skóry a podczas jego stosowania nie odnotowano żadnych skutków ubocznych
  • Stanowi idealny duet z kolagenem The Solution™! Dzięki tym produktom skutecznie opóźnisz procesy starzenia, ciesząc się gładką, jędrną i pełną blasku skórą

Nauka przede wszystkim

Pozytywne skutki przyjmowania kwasu hialuronowego zostały udokumentowane w podwójnie ślepych, randomizowanych i kontrolowanych placebo badaniach. W Oslo Skin Lab każdą decyzję opieramy na rzetelnych źródłach naukowych. Więcej o wynikach badań można przeczytać w poniższych linkach.

Badanie 1:
Uczestnicy badania przyjmowali 120 mg HA dziennie przez okres 12 tygodni. Wyniki wykazały znaczącą redukcję zmarszczek i wzrost subiektywnego postrzegania blasku i elastyczności skóry. Wpływ na zmarszczki mierzono kamerą mikroskopową (2017).

Badanie 2:
Metaanaliza kilku badań wykazała, że uczestnicy badania, w wieku 35-60 lat, posiadający suchą skórę, którzy przyjmowali 120 mg HA, zwiększyli poziom nawilżenia skóry (mierzonej za pomocą narzędzia Cutometer).