Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

OSL_Silvia2_1140x600_0123_IT1.jpg

Silvia w wieku 63 lat odkryła jak fantastyczne działanie kolagen ma na elastyczność skóry

Silvia (63 l.) ma bardzo jasną i delikarną skórę, której poświęca wiele uwagi i regularnie o nią dba, ale wyraźne zmiany na lepsze zobaczyła dopiero wtedy, gdy kolagen The Solution na stałe zagościł w jej pielęgnacji. Największe efekty Silvia obserwuje na skórze rąk i ciała.

"Wyglądasz na wypoczętą a Twoja skóra promienieje blaskiem. Czy zrobiłaś ze swoją skórą coś nowego?” - zapytała przyjaciółka, którą Silvia spotyka każdego ranka podczas spaceru z psem. 

Wtedy zrozumiałam, że to naprawdę działa, bo jedynym co zmieniłam, było regularne zażywanie kolagenu The Solution™ codzienne od kilku miesięcy, dlatego od tego momentu nie przestałam go pić!”

Silvia doskonale dba o swoją delikatną skórę. Zaczęła stosować The Solution 8 miesięcy temu. Jak wyglądała jej suplementacja od początku?

„Przez pierwsze dwa miesiące nie widziałam większych zmian, jednak z początkiem trzeciego miesiąca poczułam, że skóra twarzy jest gładsza i jędrniejsza. Po kolejnych kilku miesiącach zmiany były na tyle duże, że zareagowało na nie nawet moje otoczenie" - mówi Silvia.

merge_from_ofoct.jpg

Silvia jest zachwycona efektem działania The Solution na ramionach. 

„Jestem zachwycona efektem, jaki dostrzegam na swoich ramionach! Osiągnęły ELASTYCZNOŚĆ, dzięki której już nigdy nie przestanę sięgać po kolagen The Solution™. Z upływem lat na moich ramionach pojawiły się rozstępy, a skóra stała się dosyć wisząca, dlatego znacząca poprawa tego obszaru tak bardzo mnie zaskoczyła. Naprawdę się tego nie spodziewałam! Skóra na całym ciele jest teraz bardziej elastyczna, jędrna i mniej wiotka. Szczerze mnie to cieszy, ponieważ zawsze postrzegałam to zjawisko jako oznakę starzenia, co osłabiało moją pewność siebie, zwłaszcza latem, gdy bardziej odsłaniamy skórę” dodaje Silvia.

Silvia poświęca swojej skórze mnóstwo czasu i uwagi. Na jej codzienną rutynę składa się demakijaż, oczyszczanie, tonizowanie, nawilżanie wysokiej jakości kremem z filtrem UV, nakładanie serum oraz kremu pod oczy. Dodatkowo raz w tygodniu poddaje skórę delikatnemu peelingowi i raz lub dwa razy w tygodniu dodaje głęboko nawilżającą maskę.

Silvia doskonale jednak zdaje sobie sprawę, że oprócz odpowiedniego doboru kosmetyków, niezbędnym elementem pielęgnacji skóry jest również odpowiednia dieta. Dlatego odżywia się zdrowo spożywając dużo warzyw liściastych (kapusta, szpinak, szparagi, brokuły), owoców, ryb i potraw na bazie mąki pełnoziarnistej. Zdrową dietę uzupełniają suplementy w postaci witamin, minerałów i innych substancji zalecanych przez jej dietetyka.

„Kiedy odkryłam Oslo Skin Lab, byłam sceptyczna. Dlatego najpierw przeczytałem całą serię opracowań naukowych. Przekonałam się, że działanie tego produktu ma potwierdzenie w badaniach klinicznych, dlatego zdecydowałam się wypróbować The Solution dosłownie na własnej skórze” – mówi Silvia. „Dzisiaj mija 8 miesięcy, kiedy regularnie stosuję ten kolagen i rezultaty są naprawdę niesamowite” – opisuje z entuzjazmem. Jej zdaniem najtrudniej jest wytrwać w regularnym stosowaniu przez pierwsze miesiące, kiedy efekty nie są jeszcze tak widoczne. Dlatego Silvia radzi zachować cierpliwość i się nie poddawać, ponieważ sama przekonała się, że spektakularne efekty naprawdę przychodzą.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg