Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

OSL_Silvia2_1140x600_0123_IT1.jpg

Silvia odkrywa jak kolagen wpływa na elastyczność skóry

Silvia (63 l.) dba o swoją skórę z pełnym zaangażowaniem, poświęcając pielęgnacji dużo uwagi i czasu. Jej skóra jest bardzo jasna i delikatna, dlatego od dziesięciu lat chroni ją przed słońcem, wiedząc, że nadmierna ekspozycja na promienie ultrafioletowe w dłuższej perspektywie sprzyja powstawaniu zmarszczek. Teraz do swojej codziennej pielęgnacji dodała kolagen, którego działanie zupełnie ją zaskoczyło.

COŚ WIĘCEJ, NIŻ PRZECIWZMARSZCZKOWA PIELĘGNACJA

Nawet stosując kolagen, należy codziennie dbać o skórę, stosując produkty do jej pielęgnacji. Silvia podzieliła się z nami swoją rutyną pielęgnacyjną, na którą składają się:
1) produkt do demakijażu
2) produkt oczyszczający
3) tonik
4) krem nawilżający z filtrem SPF
5) serum oraz krem pod oczy. 

Dodatkowo, raz w tygodniu: delikatny peeling złuszczający, a raz lub dwa razy w tygodniu: maseczka nawilżająca.

„Wszystkie te elementy uważam za niezbędne w codziennej pielęgnacji, dzięki nim czuję się świeżo, nieskazitelnie i zniewalająco”, z dumą podkreśla Silvia.

W pielęgnacji skóry zawsze zwracamy uwagę na kosmetyki, często pomijając kluczowy element, jakim są składniki odżywcze. Silvia odżywia się bardzo zdrowo, stosując klasyczną dietę śródziemnomorską, bogatą w zielone warzywa liściaste (np. kapusta, szpinak, szparagi, brokuły), owoce, ryby i produkty pełnoziarniste. Ze względu na swoje korzystne działanie na ciało i skórę, istotną rolę w jej diecie odgrywa też oliwa z oliwek extra virgin.

KOLAGEN W PIELĘGNACJI SKÓRY

Kolagen The Solution™ od dawna jest najlepszym przyjacielem Silvii w codziennej pielęgnacji. Chociaż już wcześniej przyzwyczaiła swój organizm do suplementów w postaci witamin, soli mineralnych, magnezu, kwasów omega 3, których stosowanie zalecali jej specjaliści ds. odżywiania, nigdy wcześniej nie słyszała o dobroczynnych właściwościach, jakie skórze może zapewnić kolagen. „Zawsze słyszałam o korzystnym wpływie suplementów kolagenowych na stawy, jednak nie na skórę! Po odkryciu Oslo Skin Lab i przestudiowaniu wielu opracowań naukowych, które potwierdzają jakość tego produktu, postanowiłam wypróbować kolagen The Solution™!”, opowiada Silvia. „Stosuję kolagen do picia od 8 miesięcy i widzę niesamowite efekty!”, cieszy się.

EFEKTY, NA KTÓRE WARTO POCZEKAĆ

Chociaż najtrudniejsze wydaje się wytrwanie pierwszych miesięcy, kiedy efekty nie są jeszcze widoczne, Silvia zaleca, aby się nie poddawać i cierpliwie czekać na korzyści, które pojawią się prędzej czy później. „Przez pierwsze dwa miesiące nie widziałam żadnych zasadniczych zmian, jednak z początkiem trzeciego miesiąca poczułam, że skóra twarzy jest gładsza i jędrniejsza. Określiłabym to raczej jako odczucie, zważywszy na fakt, jak ciężko jest dostrzec zmiany gołym okiem, codziennie patrząc na siebie w lustrze. Jako pierwsza zauważyła to moja bliska przyjaciółka, z którą każdego ranka wspólnie wyprowadzamy nasze psy do parku. „Wyglądasz na bardziej odprężoną i promienną – czy zrobiłaś ze swoją skórą coś nowego?”, zapytała. Jedynym co zmieniłam, było zażywanie kolagenu The Solution™ codzienne od kilku miesięcy, dlatego w tamtej chwili zrozumiałam, że to naprawdę działa! I od tego momentu nie przestałam go pić!”.

merge_from_ofoct.jpg

Po ośmiu miesiącach stosowania, Silvia zauważyła najważniejsze korzyści: „Jestem zachwycona efektem, jaki dostrzegam na swoich ramionach! Osiągnęły ELASTYCZNOŚĆ, dzięki której już nigdy nie przestanę sięgać po kolagen The Solution™. Z upływem lat na moich ramionach pojawiły się rozstępy, a skóra stała się dosyć wisząca, dlatego znacząca poprawa tego obszaru tak bardzo mnie zaskoczyła. Naprawdę się tego nie spodziewałam! Skóra na całym ciele jest teraz bardziej elastyczna, jędrna i mniej wiotka. Szczerze mnie to cieszy, ponieważ zawsze postrzegałam to zjawisko jako oznakę starzenia, co osłabiało moją pewność siebie, zwłaszcza latem, gdy bardziej odsłaniamy skórę” dodaje Silvia.

Silvia przyznaje, że nie wyobraża sobie pielęgnacji bez jej największego sprzymierzeńca – kolagenu The Solution™, który zapewnia świeży i promienny wygląd skórze, również w jej wieku. „Szczerze polecam!”

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg