Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

OSL_Renee_22216_W-Article_1140x600.jpg

RECEPTA RENÉE TOFT SIMONSEN NA PIĘKNĄ SKÓRĘ LATEM

Jak w pełni cieszyć się słońcem tego lata? Kilka prostych wskazówek pomoże Ci chronić skórę przed negatywnym działaniem promieni słonecznych i zapobiec procesom starzenia.

SŁOŃCE - PRZYJACIEL CZY PRZECIWNIK PIĘKNEJ SKÓRY? 
Słońce odgrywa wiele ról w naszym życiu – w jednej chwili sprawia, że nasza skóra odczuwa nieprzyjemne pieczenie i przyspiesza procesy starzenia, by w kolejnej przywołać szczęśliwe wspomnienia beztroskich chwil spędzonych na plaży. Nie zapominajmy też, że słońce jest cennym źródłem witaminy D, która wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego. Czy zatem słońce jest naszym przyjacielem czy wrogiem?

Promienie słoneczne mogą być Twoimi przyjaciółmi, jeśli będziesz pamiętać o jednej kluczowej zasadzie: odpowiedniej ochronie swojej skóry. Już podpowiadamy Ci na co zwrócić szczególną uwagę:
- Używaj kremu z SPF, który chroni skórę zarówno przed promieniowaniem UVA, które odpowiada za przyspieszenie procesów starzenia się skóry, jak również promieniowaniem UVB, które powoduje oparzenia słoneczne.
- Sprawdzaj wskaźnik UV i unikaj przebywania na słońcu w najbardziej intensywnych porach dnia.
- Zakładaj czapkę lub kapelusz (które oprócz ochrony dodadzą Ci także plażowego szyku).                    
- Zabezpieczaj skórę odpowiednią ilością kremu z filtrem i pamiętaj o ponawianiu aplikacji co kilka godzin lub zaraz po wyjściu z wody.

OSL_Renee_22377_W-Article_1140x600.jpg

RECEPTA BYŁEJ TOPMODELKI RENÉE TOFT SIMONSEN NA PIĘKNĄ I ZDROWĄ SKÓRĘ
Ambasadorka Oslo Skin Lab i była top modelka, Renée Toft Simonsen, wraz z wiekiem staje się coraz bardziej świadoma i zwraca większą uwagę na odpowiednią ochronę skóry. Renée podczas rozmowy z Zespołem Oslo Skin Lab wyjaśniła, że nie chce rezygnować ze słońca, lecz kluczowa jest dla niej odpowiednia ochrona.

OSL_Renee_22254_W-Article_1140x600.jpg

„Kiedy byłam młodsza, nie byłam zbyt ostrożna. Teraz, gdy widzę u siebie przebarwienia i inne negatywne oznaki działania promieni słonecznych już wiem, że muszę przywiązywać do tego większą uwagę. Słońce sprawia, że nasza skóra starzeje się szybciej a wraz z wiekiem widzisz to coraz bardziej. Muszę jednak przyznać, że uwielbiam słońce. Lubię się opalać, przebywać na plaży, cieszyć się letnim ciepłem. Nie chcę z tego rezygnować, więc zawsze zabezpieczam twarz i ciało kremem z filtrem SPF 50.”

Podobnie jak Renée, możesz cieszyć się słońcem, nie zapominając o odpowiedniej ochronie.
Życzymy Ci cudownego lata i pięknej, zdrowej skóry!

​Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg