Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

Projekt bez tytułu (1).jpg

PATRYCJA, 31 LAT

Jak kolagen wpływa na skórę? „Efekty powaliły mnie na kolana”.

Ceniona, wszechstronna makijażystka Patrycja Tyszka-Ksepka była zaskoczona tym, jak znacząco kolagen poprawił stan jej skóry w niespełna cztery miesiące stosowania. Na własnej skórze przekonała się, że kilkudziesięcioprocentowa redukcja zmarszczek w tak krótkim czasie jest możliwa.

Holistyczne podejście do piękna

Na co dzień Patrycja dzieli się z kobietami wiedzą na temat trendów w makijażu, prowadząc warsztaty, kursy, bloga oraz autorski kanał na YouTube. Jednocześnie wie, jak ważną rolę w pięknym wyglądzie skóry odgrywa świadoma pielęgnacja i codzienna troska o jej kondycję. Nie jest dla niej tajemnicą, że dobrze dobrany makijaż lepiej prezentuje się na wypielęgnowanej skórze.
Dbając o swoją cerę, Patrycja stawia między innymi na skuteczne sposoby opóźniające procesy starzenia. Z tego powodu zdecydowała się na wypróbowanie suplementu diety The Solution™, który zawiera hydrolizowany kolagen typu I. W nieco ponad trzy miesiące przekonała się, dlaczego warto stosować go codziennie.

Patrycja Tyszka2.jpg

 

Efekt codziennego picia kolagenu

Aby wyniki Patrycji były jak najbardziej precyzyjne, została poddana profesjonalnemu badaniu za pomocą skanującego skórę urządzenia VISIA. Komputerowa analiza porównująca stan jej skóry na podstawie badań wykonanych w sierpniu (przed rozpoczęciem kuracji kolagenowej) i w grudniu wykazała, że zmarszczki na twarzy Patrycji zostały zredukowane aż o 30%!

„Grudzień był dla nas wyczerpujący pod kątem pracy, słabo spałam ze względu na dużą ilość zobowiązań – kampanie, praca w studio plus miałam mało czasu na odpowiednią pielęgnację. Obawiałam się, że wynik będzie niemiarodajny. Po badaniu doznałam szoku, gdy okazało się, że moje zmarszczki zmniejszyły się o 30%! Od razu zapomniałam o zmęczeniu i wyszłam uradowana z kliniki!” – przyznaje makijażystka.

To nie jedyne korzyści, jakie odczuła Patrycja. „Oprócz zdrowszej, napiętej cery z efektem glow zauważyłam także poprawę jędrności mojej skóry. Cellulit na udach także się zmniejszył, skóra stała się gładsza, z czego ogromnie się cieszę!” – dodaje.

Patrycja_skan.jpg

Prosty rytuał oparty na zaufaniu

Dla blogerki duże znaczenie ma również fakt, że stosowanie The Solution™ jest nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne. Produkt został opracowany przez specjalistów Oslo Skin Lab we współpracy z dermatologami, co zapewnia gwarancję wysokiej jakości i efektywności. Praktycznym atutem, na który zwróciła uwagę Patrycja, jest wyjątkowo prosta i wygodna forma zamówienia produktu, oparta na systemie subskrypcyjnym.

„Po sierpniowym spotkaniu zaczęłam regularnie przyjmować kolagen, jeździł ze mną dosłownie wszędzie. Dodatkowo na stronie mamy możliwość wykupienia subskrypcji, dzięki czemu nie musimy myśleć o zakupie opakowania na kolejny miesiąc. Marka dostarcza nam go pod drzwi” – mówi.

sierpień 2022.jpg

Jak skutecznie stosować kolagen?

Z wiekiem produkcja kolagenu w organizmie spada, dlatego warto dostarczać go skórze regularnie, aby spowolnić proces starzenia. Na początku Patrycji brakowało systematyczności, jednak z czasem odkryła sposoby na jego codzienne stosowanie. Spodobała jej się pozbawiona smaku i zapachu sproszkowana forma kolagenu, dzięki której bez obaw może dodać go do każdego napoju lub potrawy. „Najczęściej spożywam go z koktajlami, matchą albo tonic espresso. Ponieważ jest zapakowany w saszetki, stosuję jedną dziennie i nie muszę nic odmierzać. Opakowanie jest małe, więc zawsze mam kilka w torebce”.

Łatwość stosowania i zachwycające efekty sprawiły, że Patrycja Tyszka-Ksepka na stałe zaprzyjaźniła się z kolagenem The Solution™. Ma apetyt na więcej i nie wyobraża już sobie codziennej pielęgnacji bez dbania o siebie od wewnątrz!

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg