Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

oslcz_bazaar-opensticks2.jpg

NAGRODY I NOMINACJE

Kolagen The Solution™ zdobył nagrodę dla najlepszego przeciwstarzeniowego suplementu diety 2019 roku w czeskim Harper's BAZAAR, a także uplasował się na szczycie w swojej kategorii wśród ulubieńców COSTUME BEAUTY 2020 w Danii.

Od czasu wprowadzenia na rynek w 2017 r. The Solution™ cieszy się dużym zainteresowaniem na całym świecie. Produkt kosmetyczny firmy Oslo Skin Lab, który do tej pory został wprowadzony na rynek w 7 krajach, był nominowany do wielu nagród i może pochwalić się 4 międzynarodowymi nagrodami: zdobył 2 pierwsze miejsca oraz 2 drugie miejsca.

COSTUME i Harper’s BAZAAR

harpers_bazaar_1920x1080.jpg

The Solution™ uplasował się na szczycie w swojej kategorii wśród ulubieńców COSTUME BEAUTY 2020 w Danii. Produkt był wcześniej dwukrotnie nominowany. Widać więc, że w ostatnich latach marka umacniała swoją pozycję na rynku. Jury składające się z dziennikarzy kosmetycznych i profesjonalistów ocenia, które produkty zostaną finalistami, ale ostatecznie to czytelnicy decydują, kto zostanie zwycięzcą w danej kategorii. Ten sposób wyboru zapewnia, że zwycięskie produkty są profesjonalnie ocenione, a jednocześnie cieszą się popularnością wśród konsumentów.

osl_costume_winner_1140x600_1220.jpg

Podczas corocznego rozdania nagród Anti-Aging Awards czeskiego Harper’s BAZAAR za rok 2019 norweski produkt zwyciężył w kategorii najlepszego przeciwstarzeniowego suplementu diety.

Jury składało się z redaktorów magazynu, którzy sami przetestowali produkt. O zwycięstwie zadecydował fakt, że spożycie kolagenu w proszku dało zauważalny efekt oraz było łatwe w użyciu. W 2019 r. The Solution™ uplasował się także dwukrotnie na drugim miejscu w Scandinavian Global Makeup Awards w kategoriach „Najlepsza luksusowa marka do pielęgnacji skóry” i „Najlepszy produkt przeciwstarzeniowy”.

Oprócz zdobycia międzynarodowych nagród, The Solution™ zostało nominowane w kategorii „Inner Beauty” w konkursie Danish Beauty Awards 2019 oraz w kategorii „Najlepsza marka do pielęgnacji skóry roku” w konkursie Costume Awards w Norwegii w 2020 r.

Pielęgnacja skóry od wewnątrz jako rosnący trend 

Założycielka marki Cecilie Nordstrøm jest bardzo szczęśliwa, że produkt cieszy się tak dużym zainteresowaniem również poza Norwegią. The Solution™ został nominowany do najlepszej marki roku w kategorii pielęgnacji skóry od wewnątrz – to rosnący na rynku trend. 

RS444_OSL_Cecilie-Nordstrom_0221_1925_Main_3000x2000.jpg

Ponieważ wierzymy, że piękno pochodzi z wnętrza, to nie ma też wątpliwości, że żeby dobrze zatroszczyć się o pielęgnację skóry, nie należy poprzestać tylko na jej zewnętrznym aspekcie.

„Wszystkie nominacje i nagrody potwierdzają, że pielęgnacja skóry od wewnątrz to rosnący trend. Zwłaszcza, że nasz produkt działa, co potwierdzają badania i widoczne rezultaty” – mówi Cecilie.

Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

osl_1649x1023_bazaar_awards.jpg