Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

Melissa_Sondell_1_w-Article_1140x600.jpg

MELISSA, 40 LAT

„Widzę dużą różnicę w mojej skórze - zarówno pod względem jej elastyczności i blasku, ale przede wszystkim w spłyceniu zmarszczek”

Melissa Sondell, lat 40, ma sporo na głowie. Na co dzień pracuje na pełny etat jako dyrektor artystyczny, ale prowadzi także własną firmę, gdzie zajmuje się tworzeniem treści, zdjęć czy filmów. Ponadto jest matką dwójki małych dzieci. Mieszka w domu, który uwielbia dekorować na różne sposoby, a także stale rozwija swoje konto na Instagramie i TikToku, gdzie zamieszcza  humorystyczne klipy, które obejrzało już wiele tysięcy osób w Szwecji.

Melissa_Sondell_Before_after (2).jpg

„Zeszłej wiosny byłam na uroczystej imprezie dla dziewczyn. Takiej pełnej dobrej energii w stylu #girlpower. Każda z nas otrzymała wtedy torebki z upominkami i właśnie tam znalazłam miesięczny zapas kolagenu The Solution. Słyszałam o tym produkcie wcześniej i bardzo się ucieszyłam, bo chciałam go spróbować. Odkąd pamiętam miałam drobne linie i zmarszczki wokół oczu i na czole, więc ten produkt wydawał się dla mnie idealnie dobrany. Podekscytowana i ciekawa, co może zrobić z moją skórą, zaczęłam zupełnie nową rutynę, która okazała się być najbardziej regularną rutyną w mojej historii.

W przeszłości próbowałam przyjmować zarówno witaminy, jak i różne suplementy, ale jakoś nigdy nie byłam w stanie się tego trzymać. Teraz biorę kolagen codziennie, od ponad 6 miesięcy, i widzę dużą różnicę zarówno pod względem sprężystości skóry, ale też jej energii i blasku, a przede wszystkim widzę ogromną różnicę w spłyceniu zmarszczek.

Melissa_Sondell_2_w-Article_1140x600.jpg

Myślę, że wiele osób chce natychmiastowych, cudownych rezultatów, a jeśli nie widzimy efektów od pierwszego dnia, porzucamy nasze starania. Ale ja kolagen postrzegam bardziej jako długoterminową inwestycję w siebie i coś, czego moja skóra potrzebuje przez cały czas.

W ten sam sposób, w jaki widzę, jak ważne jest oczyszczanie skóry, aplikacja kremów, wysypianie się, dobre jedzenie i oczywiście ćwiczenia. Nie ma natychmiastowych rozwiązań, ale jeśli zainwestujemy w długoterminową pielęgnację, wierzę, że będziemy się ze sobą czuć lepiej a nasza skóra będzie po prostu piękniejsza".

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg