Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

obsession_2.jpg

7 LAT MNIEJ W CIĄGU 6 MIESIĘCY

Kasia z obsessionbeauty.pl to miłośniczka piękna w wielu odsłonach. Zatrzymuje je w kadrze aparatu i podziwia podczas podróży. Jednak przede wszystkim stara się zachować je w naturalny i zdrowy sposób na swojej skórze.

Blog obsessionbeauty.pl od wielu lat dostarcza kobietom sprawdzone i merytoryczne informacje o kosmetykach. Wiele wpisów, które tam znajdziemy potwierdza, że piękna cera wcale nie jest wynikiem korzystania z najdroższych i trudno dostępnych produktów. Podobna wizja związana z dbaniem o kondycję skóry i chęć propagowania jej wśród kobiet, zaowocowały współpracą. Z niecierpliwością czekaliśmy na jej efekty, które okazały się znakomite.

„Kolagen wprowadziłam do codziennej rutyny jako uzupełnienie aktywnego trybu życia i pielęgnacji skóry w formie kremu czy serum. The Solution™ zawiera kolagen o działaniu potwierdzonym naukowo. Specjalistyczne badania dowodzą, że spożycie peptydów kolagenowych zawartych w The Solution™ ma znaczący wpływ na skórę.” – podkreśla Kasia.

Obsession_4.jpg

Warto przyjrzeć się dokładniej badaniom skóry blogerki. Pierwsze zostało wykonane jako tło do oceny wyników. Następne po 2 miesiącach stosowania kolagenu, a kolejne po prawie pół roku. Każde z badań przeprowadzono w poznańskim gabinecie kosmetycznym wyposażonym w nowoczesne urządzenie VISIA. Określa ono stan skóry za pomocą wartości liczbowych. Technologia TRUSKIN AGE® określa ogólny stan i wiek skóry. Porównuje je do innych osób w tym samym przedziale wiekowym.

„Komputerowa analiza nie wymagała ode mnie specjalnego przygotowania. Chciałam uzyskać obraz najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Dlatego pilnowałam, aby skóra przed badaniem została dokładnie oczyszczona z makijażu.” – mówi.

Kasia Wrzesińska2.jpgAnaliza skóry VISIA umożliwia holistyczne spojrzenie na kondycję skóry. Wskazuje nie tylko na wszystkie aspekty już widoczne, ale również te, które mogą stanowić problem w przyszłości.

„Jak już pewnie wiecie, skończyłam 41 lat. Pierwszy wynik nieco mnie z szokował. Wynikało z niego, że wiek mojej skóry szacowany jest na 47 lat! Tym bardziej ochoczo wzięłam się za regularne stosowanie kolagenu The Solution™. Już powtórka badania była bardzo zadowalająca. W lipcu wiek skóry określono na poziomie 44 lat. Natomiast największym zaskoczeniem był wynik z listopada. Na ekranie ukazał się wiek skóry na poziomie 40 lat.” – dodaje z zadowoleniem.

Największe zmiany odnotowano w teksturze skóry Kasi oraz na warstwie „zmarszczki”, głównie tych występujących w okolicach oczu (zaznaczone kolorem zielonym) oraz na czole (dwie poziome kreski). 

Tak dobre efekty to zasługa peptydów kolagenowych zawartych w The Solution™. Regularnie spożywane wygładzają skórę, pomagają zachować jej elastyczność i redukują zmarszczki. Firma ściśle współpracuje z naukowcami i ekspertami, aby dostarczyć produkt, który ma realny wpływ na wygląd skóry.

Obsession_5.jpg

„Teraz i ja mam potwierdzenie, że kolagen The Solution™ ma dobroczynny wpływ na skórę, a efekty można śmiało nazwać spektakularnymi. Ważne jest dla mnie, że oprócz specjalistycznego badania, efekty widoczne są także gołym okiem.” – dodaje na koniec Kasia.