Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

silke_portrett_1140x600.jpg

REDUKCJA GŁEBOKOŚCI ZMARSZCZEK O 51%

Minął rok od czasu, gdy ekspertka branży kosmetycznej Silke Grane (49 l.) wykonała swój pierwszy skan skóry, który wykazał redukcję głębokości zmarszczek aż o 51%. „Nie wierzyłam własnym oczom, kiedy drugie badanie wykazało tak dużą poprawę wyglądu mojej skóry” - mówi Silke.

Przy tak znacznym zmniejszeniu głębokości zmarszczek po 8 tygodniach stosowania kolagenu w proszku The Solution™, oczekiwania po kolejnym skanie, rok później, nie były już tak duże. Czy naprawdę może być jeszcze lepiej? Biorąc pod uwagę mój wiek, byłabym zadowolona, gdybym pozostała na tym samym poziomie.

Poziom kolagenu znacznie spada po 40. roku życia. Jest to główny powód, dla którego po czterdziestce skóra staje się mniej elastyczna i pojawiają się głębsze zmarszczki.

„Wyniki kolejnego skanowania mojej skóry były niesamowite. Pokazały dalszą poprawę w teksturze skóry aż o 18% w porównaniu do zeszłego roku. Moja skóra jest jędrniejsza i wygląda o wiele lepiej niż wtedy, gdy zaczęłam stosować The Solution™ prawie półtora roku temu” - mówi Silke.

Zdjęcie ze komputerowego raportu analizy cery Silke.

Jako ekspertka od urody i influencerka z wieloletnim doświadczeniem Silke docenia piękną i zadbaną skórę.

„Ze wszystkich moich rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych kolagen w proszku The Solution™ stał się moim świętym Graalem. Oprócz niego używam jeszcze różnych produktów, które są dopasowane do mojej skóry. Ważne jest, aby skóra była dobrze oczyszczona, nie można też lekceważyć efektu dobrze przespanych nocy. Regularnie stosuję też bogatą w składniki odżywcze maseczkę na noc, dzięki której moja skóra wygląda na dużo świeższą i rozświetloną następnego dnia. Rozsądnie korzystam ze słońca, stosuję zróżnicowaną dietę i staram się zachowywać w życiu zdrową równowagę.

„Wygląda na to, że dzięki takim sposobom pielęgnacji zachowam piękną skórę przez wiele lat. Nie mogę się już doczekać ponownego skanu mojej skóry w przyszłym roku i nie sądzę, by było wielu 50-latków, którzy tak dbają o swoją skórę” - uśmiecha się Silke.

Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg