Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

emelie_1920x1080_PL.jpg

SPRAWDZONA PIELĘGNACJA SKÓRY OD ŚRODKA

Kosmetolog Emelie Ekstrand regularnie wykonuje skany skóry w celu oceny skuteczności The Solution™ Beauty Collagen. „To świetny produkt” – mówi Emelie.

Emelie Ekstrand, kosmetolog i założycielka salonu Skincare, usłyszała o The Solution™ 2 lata temu, kiedy Oslo Skin Lab skontaktowało się z nią, aby opowiedzieć o kolagenie w proszku. Dziś regularnie wykonuje skany skóry dla Oslo Skin Lab. Jednak od samego początku nie była całkowicie przekonana do tej koncepcji.

„To brzmiało zbyt dobrze, aby mogło być prawdziwe. Jednak po pierwszym skanie skóry zmieniłam swoją opinię. To była naprawdę duża różnica w wyglądzie skóry” - mówi Emelie Ekstrand.

Kolagen jest najważniejszym czynnikiem w procesie powstrzymywania powstawania zmarszczek oraz zachowaniu elastyczności i sprężystości skóry. The Solution™ zawiera bioaktywne peptydy kolagenowe o działaniu potwierdzonym naukowo. Regularnie stosowany poprawia powierzchnię skóry i zwiększa elastyczność. Wygładza zmarszczki i zmniejsza widoczność cellulitu. 

„Przeskanowałam skórę około 30 osób i wszystkie uzyskały rewelacyjne wyniki. Używam maszyny, która jest używana w badaniach klinicznych i za każdym razem mierzę skórę dokładnie w tym samym miejscu” - mówi Emelie Ekstrand.

Kosmetolog skanuje strukturę skóry oraz mierzy również liczbę zmarszczek i linii oraz ich głębokość, przygląda się wielkości porów i strukturze skóry.

„Patrzę na skórę całościowo. Skóra z większą ilością kolagenu oznacza większą odporność. Od 1,5 roku przeprowadzam skany skóry na kilku osobach testowych i za każdym razem widzę poprawę w wynikach” - mówi.

imagexfgu6.png

Emelie Ekstrand uważa, że ​​The Solution™ powinno być częścią codziennej pielęgnacji skóry.

„Każdy, kto przyjmuje proszek kolagenowy zauważa pozytywne efekty, ale może to zająć różną długość czasu w zależności od wieku i uwarunkowań genetycznych”.

Jako członek Oslo Skin Lab co 4 tygodnie będziesz otrzymywać bezpośrednio do swojej skrzynki pocztowej nowy pakiet The Solution™. Otrzymasz również 30% zniżki na każde zamówienie, a wszystkie dostawy będą bezpłatne. 

Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg