Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

NATALIA.2.jpg

31% mniej zmarszczek u Natalii, Commercial Manager Oslo Skin Lab Polska

Kiedy czytasz pozytywne opinie klientek stosujących kolagen The Solution, widzisz dziesiątki skanów skóry, które pokazują pozytywne efekty suplementacji, czytasz niezależne badania, to wiesz, że produkt, z którym pracujesz na co dzień naprawdę działa. Jednak doświadczenie tego na własnej skórze cieszy najmocniej. Natalia Zgorzelska, Commercial Manager Oslo Skin Lab Polska, podzieliła się swoją historią z The Solution.

Początek suplementacji
Od czasu kiedy dołączyłam do zespołu Oslo Skin Lab rozpoczęłam codzienną suplementację kolagenu The Solution. W pierwszym miesiącu wykonałam skan skóry, aby zobaczyć pozycję wyjściową i móc obiektywnie porównać wyniki po kilku miesiącach. W Oslo Skin Lab to dla nas ogromnie ważne, by bazować na potwierdzonych i niezależnych wynikach badań. 

Bardzo szybko, bo już po 20 roku życia zauważyłam, że na mojej twarzy pojawiły się pierwsze oznaki starzenia, które pogłębiały się z roku na rok. Było to głównie spowodowane tym, że mam suchą skórę i wiem, że jest ona bardziej podatna na szybsze starzenie się, a przez to pojawianie się zmarszczek. Dodatkowo uwielbiam spędzać czas wśród najbliższych, dużo się uśmiecham, a przez to jestem podatna na tworzenie się zmarszczek mimicznych. Te najbardziej widoczne i największe widać było w okolicach czoła. Pierwszy skan skóry to potwierdził.

Wyniki skanu skóry
Po prawie dwóch latach stosowania The Solution wykonałam drugi skan skóry. Już zanim pojechałam do Kliniki widziałam, że wyniki będą lepsze niż za pierwszym razem. Gołym okiem byłam w stanie zobaczyć, że podczas tych dwóch lat zmarszczki na czole nie pogłębiły się, a wręcz spłyciły, a skóra na twarzy wygładziła. Nie spodziewałam się jednak, że wyniki drugiego skanu będą tak rewelacyjne! Aż 31% zmniejszenia zmarszczek w okolicach czoła to wynik, który zrobił nam mnie wrażenie. Nie miałam żadnych wątpliwości co do działania The Solution, w końcu to moja codzienna praca, a pozytywnych wyników skanów skóry widziałam wcześniej setki.  Mimo, że na co dzień towarzyszę naszym Klientkom, Ambasadorkom i Testerkom kolagenu podczas skanów skóry i wiem, że The Solution działa to doświadczenie tego na własnej skórze, pozwoliło mi poczuć jeszcze większą moc kryjącą się za naszym kolagenem.

 

Im wyższy wynik procentowy, tym lepiej - wartość bliska 100% oznacza, że kondycja skóry badanej osoby jest lepsza niż niemal ogół populacji. Analizując wynik Natalii można powiedzieć, że ilość zmarszczek i kondycja skóry jest lepsza niż 65% populacji kobiet w tym samym wieku, o podobnym typie skóry.

 

Moja codzienna rutyna
The Solution to dla mnie ogromna wygoda w stosowaniu. Zawsze mam kilka saszetek w domu, kilka w torebce i na biurku w pracy, co pozwala mi zachować regularność w stosowaniu. Moim ulubionym rytuałem jest poranna czarka matchy, w której rozpuszczam saszetkę The Solution. Jest to dla mnie chwila tylko dla siebie, podczas której wiem, że troszczę się o swoją skórę w najlepszy możliwy sposób. Znalezienie takiego codziennego rytuału pozwoliło mi na pilnowanie regularności przyjmowania kolagenu.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg