Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

kwiecień 2024 (3).jpg

ODMŁODZENIE SKÓRY AŻ O 11 LAT!

Aktorka Anna Dereszowska stosuje kolagen The Solution od ponad 3 lat. Ta wytrwałość, regularność i świadoma pielęgnacja poskutkowały zachwycającym wynikiem skanu skóry. Badanie wykazało, że wiek skóry Anny Dereszowskiej, określony na podstawie wielu różnych parametrów, zmniejszył się w porównaniu do badania sprzed ostatnich miesięcy o aż 11 lat! To wynik, który potwierdza, że świadoma pielęgnacja i systematyczne stosowanie kolagenu może przyczynić się do poprawy ogólnej kondycji naszej skóry.

Codzienna rutyna
Choć wyrobienie nawyku stosowania może być trudne, warto pomyśleć o efektach, które może przynieść. Ania podzieliła się swoim sposobem na sukces: „Po prostu dodaje saszetkę do porannej szklanki letniej wody, którą i tak piję. A to co najbardziej skłania mnie do systematyczności to efekty działania The Solution, które widzę na własnej skórze. Kiedy widzisz jak Twoja skóra promienieje, naprawdę nie jest trudno pamiętać o codziennej saszetce.”

Kolagen The Solution to wygoda i łatwość stosowania. Jego bezsmakowość i bezzapachowość pozwala na dodanie go do ulubionego napoju, smoothie a nawet jedzenia. Dzięki temu może towarzyszyć w codziennej rutynie bez obaw o skomplikowane przepisy czy długi czas przygotowania. Po prostu wsypujesz go do szklanki wody i gotowe!

Przyjaźń z upływającym czasem
Badanie skóry, które przeprowadziliśmy u Ani Dereszowskiej pozwoliło na określenie wieku skóry na podstawie jej ogólnej kondycji, struktury i widocznych zmarszczek. Rezultat odmłodzenia o 11 lat to nic innego jak codzienna troska o skórę nie tylko od zewnątrz. W Oslo Skin Lab wierzymy, że warto zaprzyjaźnić się ze swoją skórą i z upływającym czasem – dzięki świadomej pielęgnacji od środka możemy jednocześnie działać prewencyjnie i opóźnić procesy starzenia, z drugiej strony kolagen pomoże nam w redukcji już istniejących zmarszczek.

Anna Dereszowska zauważyła, że kolagen The Solution pomógł jej zachować skórę w świetnej kondycji: „Nie ma co ukrywać… Z dnia na dzień nie stajemy się młodsi i mnie również to dotyczy, ale moja skóra jest w naprawdę dobrej kondycji – jest jędrna, gęsta i elastyczna, a zmarszczki się nie pogłębiają. Gdyby nie The Solution moja skóra mogłaby znacznie gorzej znosić upływ czasu.”

Kolagen, który działa
The Solution to kolagen, którego działanie potwierdziło wiele badań, a efekty suplementacji widać na skanach skóry zadowolonych klientek. Choć nie istnieje magiczny sposób na odmłodzenie swojego wieku, a czasu nie da się cofnąć to systematyczność i holistyczna troska o swoją skórę może znacząco poprawić jej ogólną kondycję, wygląd i strukturę. 11 lat mniej to efekt regularności w stosowaniu ale też i zrozumienia potrzeb swojej skóry. Jedna saszetka kolagenu The Solution każdego dnia to rutyna, za którą Twoja skóra na pewno Ci podziękuje. 

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg