Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

foto2 (1).jpg

Nominacja Vogue Polska Beauty Awards

Kapsułki marki Oslo Skin Lab®, The Glow™ Inside Out Beauty Booster, zostały nominowane do trzeciej edycji konkursu Vogue Polska Beauty Awards 2023. Lista nominowanych została ogłoszona w wydaniu specjalnym „Vogue Beauty”.

Nominacje zostały przyznane przez jury składające się z najbardziej wpływowych specjalistów w dziedzinie pielęgnacji, makijażu i kosmetologii. Wytypowano 175 najlepszych marek i produktów, które będą rywalizować w 35 kategoriach. The Glow™ Inside Out Beauty Booster został nominowany w kategorii “Suplementy”.

Kolejny sukces marki Oslo Skin Lab

To już nasze trzecie wyróżnienie w konkursie Vogue Beauty Awards. The Glow™ jest już kosmetycznym ulubieńcem wysoko ocenianym przez profesjonalistów w Europie, o czym świadczą dotychczasowe nominacje i nagrody. Tym bardziej jesteśmy zaszczyceni nominacją w konkursie jednego z najważniejszych polskich magazynów. Miło nam, że nasze produkty cieszą się uznaniem w oczach naszych klientek i ekspertów branżowych. 

Pielęgnacja skóry od wewnątrz jako rosnący trend

The Glow™ Inside Out Beauty Booster to skóra pełna blasku zamknięta w niewielkich kapsułkach, pełnych kwasu hialuronowego i witaminy C. Niezależne badania wykazały, że codzienna suplementacja kwasu hialuronowego może znacząco zwiększyć nawilżenie skóry, co wpłynie na jej miękkość, gładkość a także odzyskanie blasku. Dobrze nawilżona skóra to sekret jej pięknego GLOW!

Nominacja do nagrody Vogue Beauty Awards to dowód na zaangażowanie Oslo Skin Lab w dostarczanie produktów najwyższej jakości, które skutecznie dbają o skórę kobiet na całym świecie. 

Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.