Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

OSL_awards_stories_1140x600_1121.jpg

NAGRODY I NOMINACJE DLA OSLO SKIN LAB

Produkty Oslo Skin Lab, od czasu wprowadzenia ich na rynek w 2017 roku cieszą się niesłabnącą miłością i zaufaniem naszych klientek, ale także specjalistów w dziedzinie urody oraz dziennikarzy.

Wszystko zaczęło się od bioaktywnego kolagenu The Solution™ a w miarę rozszerzania naszego portfolio skutecznych, najwyższej jakości suplementów, również inne produkty zasłużyły na wyróżnienie:

 • Glamour Glammies, Polska 2023 – zwycięzca w kategorii wybór redakcji (The Glow™ Inside Out Beauty Booster)
 • Vogue Beauty Awards, Polska 2023 – Nominacja w kategorii Suplementy (The Glow™ Inside Out Beauty Booster)
 • Influencer’s Top, Polska 2023 – zwycięzca w kategorii zdrowie (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Vogue Beauty Awards, Polska 2022 - nominacja w kategorii Trends in Beauty - Suplementy (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Magazyn LIV "Pro Age", Dania 2022 - zwycięzca w kategorii suplementów kolagenowych (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Harper's BAZAAR Beauty Awards, Czechy 2022 - nominacja w kategorii Najlepszy suplement diety roku  (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Costume Skjønnhetsfavoritter, Norwegia 2022 – nominacja w kategorii "Inner Beauty" (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Costume Skønhedsfavoritter, Dania 2022 – zwycięzca w kategorii "Inner Beauty" (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Cosmopolitan Beauty Awards, Czechy 2021 – zwycięzca w kategorii Najlepszy suplement diety roku (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Costume Skjønnhetsfavoritter, Dania 2021 - zwycięzca w kategorii "Inner Beauty" (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Dutch Beauty Awards, 2021 – zwycięzca w kategorii Najlepszy produkt-  kosmeceutyk  (kosmeceutyki odnoszą się do produktów kosmetycznych, które mają potwierdzone naukowo działanie) (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Vogue Beauty Awards, Polska 2021 – nominacja w kategorii Premiera roku (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Costume Skønhedsfavoritter, Dania 2020 – zwycięzca w kategorii Produkt roku zawierający kolagen (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Costume Awards, Norwegia 2020 – nominacja do Nagrody za najlepszą markę do pielęgnacji skóry (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Harper's BAZAAR, Czechy 2019 – zwycięzca w kategorii Najlepszy suplement przeciwstarzeniowy (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Scandinavian Global Makeup Awards 2019 - 2. miejsce w kategorii Najlepsza luksusowa marka do pielęgnacji skóry (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Scandinavian Global Makeup Awards 2019 - 2. miejsce w kategorii Najlepszy produkt przeciwstarzeniowy (The Solution™ Beauty Collagen)
 • Danish Beauty Awards 2019 – nominacja w kategorii "Inner Beauty" (The Solution™ Beauty Collagen)

RS1695_OSL_082214457_W-Article_1140x600.jpg

Pielęgnacja skóry od wewnątrz - rosnący trend
Zalożycielka Oslo Skin Lab, Cecilie Nordstrøm, jest bardzo zadowolona z pozytywnego odbioru naszych produktów, również poza granicami Norwegii. Cecilie jest specjalistką w dziedzinie pielęgnacji skóry od wewnątrz i wie, jaką siłę działania ma odpowiednia suplementacja. 

rs446_osl_cecilie-nordstrom_0221_2187_w-article_1140x600.jpg

Wszystkie wyróżnienia potwierdzają, że pielęgnacja skóry od wewnątrz to rosnący trend. Zwłaszcza, że nasze produkty działają, co potwierdzają badania i widoczne rezultaty- dodaje założycielka marki, Cecilie Nordstrøm.

Skuteczność i bezpieczeństwo

Anne Berit Eide z Oslo Hudpleieklinikk nie jest zaskoczona sukcesem produktu i zdobytymi nagrodami:
To dla mnie oczywiste, że produkty Oslo Skin Lab odnoszą tak duży sukces. Są naprawdę skuteczne. Oprócz tego, że są całkowicie bezpieczne, to zostały stworzone tak, by stanowić bardzo prosty sposób na efektywną pielęgnację skóry - mówi Anne Berit.

RS367_Anne-Berit_Eide_W-Article_1140x600.jpg

Anne na co dzień może na własne oczy obserwować rezultaty suplementacji Oslo Skin Lab, ponieważ w Klinice wykonuje badania skóry.

"Większość z badanych osób ma zauważalne rezultaty po ośmiu tygodniach suplementacji, niektórzy potrzebują trochę więcej czasu. Wiele zależy w tym przypadku od stanu wyjściowego skóry. Dla mnie niesamowity jest również fakt, że w miarę konsekwentnego stosowania badane osoby mogą zauważyć u siebie jeszcze większą poprawę, nawet po roku czy dwóch latach. Oczywiście, najlepiej zacząć dbać o skórę w młodym wieku i działać prewencyjne, ale badania skóry pokazują, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć odpowiednią pielęgnację" - dodaje Anne Berit.

Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.