Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

RS508_Turid_DSC09876_W-Article_1140x600.jpg

THE SOLUTION™ PRZETESTOWAŁA BIO INŻYNIER

Turid Kjeldseth Hasle (71) była sceptycznie nastawiona do efektów działania The Solution™. Postanowiła go jednak przetestować. Czy jej wiek i stan skóry pozwolą na osiągnięcie zadowalających rezultatów? Przekonajmy się.

Turid zawsze dbała i pielęgnowała swoją skórę. Mimo to zauważyła, że ​​z biegiem lat stała się ona znacznie mniej elastyczna. „Moja skóra nie wyglądała najlepiej. Uszkodzenia słoneczne i brak stosowania kremów z filtrem zrobiły swoje. Mam szczególnie dużą plamkę na lewym policzku, gdzie skóra jest bardzo sucha, niezależnie od tego, jak dobrze pielęgnuję skórę” - mówi.

Dlatego Turid w 2020 roku zarejestrowała się w programie i zgodziła się przetestować The Solution™. Z pewnością jej opinia będzie bardzo istotna, a to dlatego, że Turid z wykształcenia jest bio inżynierem.

„Życie nauczyło mnie, że nigdy nie należy mówić nigdy. Pomyślałam, że ciekawie będzie przetestować kolagen i sprawdzić, czy zadziała. Nic nie traciłam, a mogłam wiele zyskać” - dodaje z uśmiechem.

Zaskakujący wynik

Jak opinia Turid o The Solution™ zmieniła się po trzech miesiącach stosowania? „Jestem teraz mniej sceptyczna, ciekawa i przekonana, że ​​to może nadal działać” - stwierdza.

Po ośmiu tygodniach korzystania z naszego produktu, Turid wykonała swój pierwszy skan skóry w niezależnej klinice Oslo Skin Care Clinic. Skan wykazał niewielką poprawę. Ale potem, po 12 tygodniach ponownie zeskanowała skórę. Wtedy wyniki wykazały redukcję zmarszczek, zwiększoną elastyczność i o 2 lata młodszą skórę w porównaniu do wyników pierwszego badania 12 tygodni wcześniej.

„Myślę, że to ekscytujące śledzić, co przyniosą kolejne miesiące. Postanowiłam, że zrobię kolejny skan tego lata” - mówi.

Anne Berit Eide z Oslo Skin Care Clinic stwierdza, że każdy musi się spodziewać innych efektów. To jak szybko zobaczysz poprawę, zależy od wielu czynników. Wiek odgrywa tu dużą rolę. „Oprócz zapobiegania nowym oznakom starzenia, niektórzy mogą odczuwać dalszą poprawę zarówno po roku, jak i po dwóch latach” - podkreśla.

Komplement na miłe podsumowanie

Turid mówi, że jej codzienna pielęgnacja skóry polega na wieczornym oczyszczaniu i peelingu raz w tygodniu. Dodatkowo używa też serum ​​na noc i dobrego kremu nawilżającego rano.

Czy zauważasz poprawę jakości skóry po użyciu The Solution™?

„Sama może nie widzę dużej różnicy, ale w zeszłym tygodniu dostałam komplement, kiedy zamierzałam kupić nowy krem ​​na dzień w perfumerii. Dermatolog powiedział, że mam bardzo ładną i elastyczną skórę o dobrym kolorycie”.

Czy polecasz kolagen innym?

„Tak! Myślę, że warto spróbować, stosować przez kilka miesięcy i samemu ocenić efekty. Ja będę używać kolagenu dalej. Jestem ciekawa, jak moja skóra będzie wyglądać i czuć się w przyszłości”.