Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

cellulit4.jpg

Kolagen a cellulit: Skuteczne działanie w redukcji nierówności skóry

Każda z nas jest wyjątkowa i z wiekiem zmienia się w swoim, indywidualnym tempie, jednak aż 9 na 10 z nas łączy to samo wyzwanie – w jaki sposób pozbyć się cellulitu?

Od dawna wiemy, że chcąc skutecznie zredukować cellulit, ważne jest prowadzenie zdrowego stylu życia, regularna aktywność fizyczna oraz odpowiednia pielęgnacja skóry.

Czy słyszałaś natomiast, że dodanie kolagenu do codziennej diety może znacząco przyspieszyć osiągnięcie pożądanych rezultatów?

cellulit_PL2.jpg

Jeśli ten problem Cię dotyczy, to zapewne wiesz, że cellulit to stan, w którym tkanka tłuszczowa tworzy nierówności na skórze, przyczyniając się do powstawania charakterystycznych „dołków” i „grudek”. Jest to często związane z osłabieniem struktury skóry, utratą elastyczności
i pogorszeniem krążenia. Redukcja cellulitu to proces kompleksowy, który wymaga działania na wielu płaszczyznach.
Cenne wsparcie w walce z cellulitem stanowi regularne spożywanie kolagenu, który może pomóc w poprawie krążenia krwi. Jak to działa?

Wyzwanie: cellulit. Jak z nim walczyć od wewnątrz?

Kolagen, jako główne białko strukturalne skóry wzmacnia tkankę łączną oraz poprawia jej gęstość i elastyczność, przyczyniając się do zmniejszenia widoczności cellulitu. Kolagen działa również jako naturalne nawilżenie, dzięki czemu skóra staje się bardziej gładka i jędrna.

W składzie The Solution™ znajduje się tylko jeden składnik: peptydy kolagenowe typu 1. Nie ma w nim zatem żadnych dodatków, tłuszczy i węglowodanów, a do tego nie ma smaku, ani zapachu, co pozwala dodać go do każdego napoju lub potrawy, jeszcze bardziej upraszczając jego regularne stosowanie.

cellulit_PL.jpg

Efekty stosowania kolagenu na zmniejszenie cellulitu

Codzienne spożywanie kolagenu The Solution™ wpłynie na poprawę stanu Twojej skóry już w ciągu pierwszych sześciu – ośmiu tygodni, a po sześciu miesiącach będziesz mogła cieszyć się imponującymi rezultatami jego działania. Skąd ta pewność? Poddaliśmy nasz produkt wielokrotnym testom oraz badaniom klinicznym potwierdzającym jego skuteczność.
W 2015 roku na grupie 105 kobiet (w wieku od 24 do 50 l.) przetestowano go w podwójnie ślepym, kontrolowanym teście placebo. Wyniki tych badań jednoznacznie dowiodły, że regularne stosowanie The Solution™ przez okres 6 miesięcy poskutkowało znaczącą poprawą stanu skóry u kobiet z cellulitem. Stopień widoczności pomarańczowej skórki zmniejszył się, a gęstość skóry na udach poprawiła.
Terapeutka skóry i dyrektorka generalna Oslo Skin Care Clinic, Anne Berit Eide, potwierdza, że klientki zauważają ogólną poprawę stanu skóry całego ciała, a przeprowadzane skany skóry potwierdzają wzmocnienie jej elastyczności. Skuteczne działanie The Solution™ doceniły już kobiety w 11 krajach na całym świecie.

Prosta kuracja dla pięknej skóry

Kobiety wybierają suplement kolagenowy od Oslo Skin Lab nie tylko ze względu na to, jak wpływa na poprawę wyglądu ich skóry. Marka zadbała również o to, aby sposób użycia i zakupu The Solution™ były tak proste, aby z łatwością wpleść je do prowadzonego przez siebie trybu życia.
Codzienna dawka kolagenu jest zamknięta w niewielkiej saszetce, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie, nie martwiąc się, że zapomnisz o systematycznej suplementacji. Brak smaku i zapachu oraz łatwa rozpuszczalność sprawiają, że możesz go dodać dosłownie do wszystkiego, nie martwiąc się, że wpłynie na walory smakowe.

Przetestuj i przekonaj się na własnej skórze, jak gęsta, elastyczna i jędrna może znów być.

 

RS460_OSL_Love_from_OSL.png

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg