Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

header sztokholm.jpg

SZTOKHOLM OCZAMI LINY Z OSLO SKIN LAB

Lina, Commercial Manager w Oslo Skin Lab, podpowie Ci jak cudownie spędzić czas w szwedzkiej stolicy.

Jeśli masz ochotę wybrać się w najbliższym czasie na weekendową wycieczkę, Sztokholm może okazać się odpowiednim wyborem! Centrum praktycznie znajduje się na wodzie, a dzięki znakomitej i pięknej lokalizacji miasto naprawdę ożywa o tej porze roku, dzięki czemu jest najlepszym miejscem na spędzenie letniego weekendu!

Przemieszczanie się: Przemieszczanie się po centrum Sztokholmu na szczęście nie jest trudne. Możesz wynająć jeden z wielu elektronicznych rowerów, dzięki którym połączysz aktywność fizyczną i zwiedzanie podczas przejazdów się z miejsca na miejsce. Poza tym koszt wypożyczenia roweru na dzień (lub tydzień) jest bardzo niski w porównaniu z innymi środkami transportu, więc to podwójna korzyść.

Kultura: Sztokholm to jedno z najbardziej przepełnionych muzeami miast na świecie, dlatego koniecznie trzeba odwiedzić przynajmniej jedno z tych fantastycznych miejsc. Dla osób zainteresowanych sztuką dobrym wyjściem jest Muzeum Narodowe. To największe muzeum sztuki w Szwecji, które niedawno przeszło gruntowną renowację, dzięki czemu można w nim obejrzeć jeszcze więcej klasycznych dzieł. Jeśli masz ochotę na coś zupełnie innego, odwiedź stosunkowo nowe Muzeum Paradoksu. Znajduje się w nim ponad 70 eksponatów opartych na paradoksach, które zapewnią ci mieszankę optycznych, interaktywnych i nieoczekiwanych wrażeń.

image8s1tf.png

Brunch: W Sztokholmie znajduje się wiele uroczych restauracji, które oferują wszelkiego rodzaju brunche. Dwa cudowne lokale, które osobiście polecam to Mahalo i Pom & Flora. Nie można zarezerwować stolika w żadnym z nich, ale na szczęście znajdują się one zaledwie kilkaset metrów od siebie na ulicy Odengatan, więc jeśli któryś z nich jest pełen, możesz po prostu przejść do drugiego, licząc na wolny stolik.

Kostnadsfria Kostnadsfri bild av acai skål, frukt, garnering Stock foto

Aktywności: Coraz większą popularnością wiosną i latem cieszy się wypożyczanie kajaków. To idealny sposób na aktywne spędzenie czasu, przy jednoczesnym zwiedzaniu Sztokholmu od strony wody. Nie zniechęcaj się, jeśli nie masz doświadczenia w wiosłowaniu – wycieczka wokół Långholmen i Reimersholme jest odpowiednia dla osób początkujących i pozwala wiosłować w spokojnym i przyjemnym tempie. Skorzystaj z okazji i zrób sobie piknik w jednym z przytulnych miejsc, które znajdziesz podczas wiosłowania!

Kanot, Kajak, Ljubljana, Slovenien

Jeżeli natomiast wolisz zostać na lądzie, możesz odwiedzić jeden z barów Boule w całym mieście. Oprócz cudownej atmosfery i otoczenia możesz zagrać w bule, delektując się piciem lub jedzeniem. Mówiąc najprościej, jest to wymarzony plan na ciepły, letni wieczór. Koncepcja stała się tak popularna, że ​​Boule Bar ma obecnie w Sztokholmie aż pięć lokali.

Kostnadsfria Kostnadsfri bild av anonym, ben, boll Stock foto

Jednodniowa wycieczka: Jeśli chcesz poznać piękny archipelag sztokholmski, powinnaś udać się na Fjäderholmarna – malowniczą wyspę, położoną 30 minut promem od Sztokholmu. Tutaj możesz cieszyć się otoczeniem, spacerując, opalając się i pływając oraz delektować się dobrym jedzeniem w jednej z restauracji.

Stockholm, Sverige, Arkitektur, Stad

Mamy nadzieję, że te porady zainspirowały Cię do następnej weekendowej wycieczki i że Twój pobyt w Sztokholmie będzie udany!

​Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg