Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

RS1686_OSL_082214295_W-Article_1140x600 (2).jpg

ŚWIĄTECZNA CELEBRACJA

Najpiękniejsze ozdoby to te, które możemy wykonać sami. Zobacz nasze inspiracje na świąteczne akcenty stworzone przy wykorzystaniu wstążek dołączonych do opakowań The Solution.

CELEBRACJA CZAS START! 🌟

Uwielbiamy kreatywne i nietuzinkowe rozwiązania – a jeśli możemy do nich wykorzystać to, co już mamy – jesteśmy tym bardziej na tak 💖

OSL_Ribbon_4291_W-article_1140x600.jpg

Nakryto do stołu 
Ze wstążki dołączonej do opakowania The Solution wytnij kwadrat o wielkości 5 cm. Umieść linijkę na środku i zegnij karteczkę na pół. Napisz imię osoby i ustaw karteczkę w odpowiednim miejscu na stole.
Możesz także wyciąć kwadrat o wielkości boków równych 7 cm. Zrób dziurkę na końcu karteczki przewlecz przez nią sznurek lub prezentową wstążkę. Ozdoba na serwetki gotowa!

Dla kogo ten prezent? 🎁
Wytnij 3,5 cm kawałek wstążki. Na skos odetnij dwa górne rogi. Przy jednym z uciętych rogów zrób niewielką dziurkę i przewlecz przez nią sznurek. Napisz imię osoby, która za chwilę otrzyma wymarzony świąteczny prezent.

Czas ludzkiej serdeczności ✨
Wytnij ze wstążki The Solution małe karteczki, na których napisz miłe słowa lub afirmację na świąteczny czas. Rozłóż karteczki po całym domu i sprawiaj, że za każdym razem, gdy inny domownicy je odnajdą, uśmiech pojawi się na ich twarzach.

Raduj się i celebruj 💖
W świątecznym czasie najbardziej chodzi o bycie razem, spokój w sercu i wszechogarniające poczucie miłości.
Tego wszystkiego życzy Ci Twój Zespół Oslo Skin Lab!

RS460_OSL_Love_from_OSL.png

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg