Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

Silke_portrett_1140x600.jpg

SPEKTAKULARNE REZULTATY PO ROKU STOSOWANIA

Minął rok od czasu, gdy ekspertka branży kosmetycznej Silke Grane (49 l.) wykonała swój pierwszy skan skóry, który wykazał redukcję głębokości zmarszczek aż o 51%. „Nie wierzyłam własnym oczom, kiedy drugie badanie wykazało tak dużą poprawę stanu mojej skóry” - mówi Silke.

"Kiedy po roku przyjmowania kolagenu zdecydowałam się na kolejne badanie skóry, nie miałam aż tak wysokich oczekiwań. Zwłaszcza, że już po pierwszych ośmiu tygodniach stosowania The Solution od Oslo Skin Lab skan skóry wykazał znaczną redukcję głębokości zmarszczek. Myślałam wtedy, że już lepiej być nie może. Byłabym zadowolona, gdyby moja skóra została na takim samym poziomie" - mówi Silke.

Silke_dateskjerm_1140x600_2.jpg

Spadek kolagenu w skórze

Poziom kolagenu spada drastycznie po 40. roku życia. Jest to główny powód, dla którego po czterdziestce skóra staje się mniej elastyczna i pojawiają się głębsze zmarszczki.

„Wyniki kolejnego skanowania mojej skóry były niesamowite. Pokazały dalszą poprawę w teksturze skóry aż o 18% w porównaniu do zeszłego roku. Moja skóra jest jędrniejsza i wygląda o wiele lepiej niż wtedy, gdy zacząłem stosować The Solution™ prawie półtora roku temu” - mówi Silke.

Silke_bord_1140x600.jpg

Jako ekspertka od urody i influencerka z wieloletnim doświadczeniem Silke docenia piękną i zadbaną skórę.

„Ze wszystkich moich rutynowych zabiegów pielęgnacyjnych proszek kolagenowy The Solution™ stał się moim świętym Graalem. Oprócz niego używam jeszcze różnych produktów, które są dopasowane do mojej skóry. Ważne jest, aby skóra była dobrze oczyszczona, nie można też lekceważyć efektu dobrze przespanych nocy. Regularnie stosuję też bogatą w składniki odżywcze maseczkę na noc, dzięki której moja skóra wygląda na dużo świeższą i rozświetloną następnego dnia. Rozsądnie cieszę się słońcem, stosuję zróżnicowaną dietę i staram się zachowywać zdrową równowagę."

Beautiful skin starts from within

 

 

„Wygląda na to, że dzięki takim sposobom pielęgnacji zachowam piękną skórę przez wiele lat. Nie mogę się już doczekać ponownego skanu mojej skóry w przyszłym roku i nie sądzę, by było wielu 50-latków, którzy tak dbają o swoją skórę” - uśmiecha się Silke.

​Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg