Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

OSL_Prep-your-summer-skin_1140x600_0522.jpg

SIEDEM WSKAZÓWEK DLA PIĘKNEJ SKÓRY LATEM

Sprawdź 7 wskazówek, które pomogą Ci zadbać o Twoją skórę w tym letnim, wymagającym okresie.

1. Oczyszczanie

Lato to czas, kiedy temperatura skacze w górę, co pozwala bakteriom gromadzić się w porach skóry. Pamiętaj, aby oczyszczać skórę rano i wieczorem. To absolutna podstawa.

2. Lekki krem nawilżający

Podczas gdy zimowa aura zwykle domaga się zastosowania w pielęgnacji gęstszych kremów nawilżających, latem mamy ochotę na lżejszą konsystencję. Pomyśl nad żelem nawilżającym.

3. Peeling

Złuszczanie pomaga usunąć martwe komórki naskórka i natychmiast nadaje skórze świeży blask. Wypróbuj peeling z fusów kawy, cytryny i brązowego cukru, aby rozjaśnić i ujędrnić skórę.

4. Krem z filtrem SPF – zawsze i wszędzie

Pomysł brązowej opalenizny jest kuszący, gdy po raz pierwszy odsłaniasz swoją bladą skórę latem, ale promienie UV są szkodliwe i znacząco przyspieszają procesy starzenia. Upewnij się, że stosujesz filtry przeciwsłoneczne na całym ciele. Pamiętaj, aby ponawiać aplikację kremu co kilka godzin.

5. Opalenizna - z butelki

Aby uzyskać upragniony letni blask, może wybierz coś spośród szerokiej gamy produktów samoopalających. Na rynku dostępnych jest wiele świetnych opcji, które pozwalają stopniowo pogłębiać opaleniznę bez smug i silnego zapachu. Szukaj produktów, które mają również właściwości nawilżające.

6. Pozwól skórze oddychać

Zamiast używać kryjącego makijażu, który sprawia, że pocisz się na słońcu, zatykając pory, zaufaj swojemu naturalnemu pięknu. Lekki krem BB czy CC na dzień z filtrem SPF to dobre rozwiązanie na letnie upały.

7. Stosuj pielęgnację od wewnątrz

Kolagen to główny budulec skóry, który odpowiada za jej elastyczność i jędrność. Gdy go tracimy, nasza skóra staje się wiotka a zmarszczki bardziej widoczne. Jeśli chcesz opóźnić i spowolnić procesy starzenia, włącz do codziennej pielęgnacji kolagen The Solution™. Ma neutralny smak i zapach, więc możesz go dodać do wszystkiego – także do szklanki wody, a jak wiadomo, picie wody w letnim okresie to absolutny must!

​Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg