Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

_A3A5447_reg_flat_1920x1080.jpg

Podaruj sobie jeszcze więcej miłości i troski

Luty to miesiąc miłości. Dlatego pragniemy przypomnieć, że jednym z najważniejszch czynników dobrego wyglądu jest pokochanie siebie!

Niezależnie od tego, czy obchodzisz Walentynki z ukochaną osobą, przyjaciółmi, czy rodziną pamiętaj, aby zarezerwować trochę czasu na świętowanie miłości do własnego ja.

Uwielbiamy celebrować miłość do innych, ale ważne jest, aby pamiętać o celebrowaniu miłości do siebie. Luty jest często jednym z najzimniejszych miesięcy w roku, a kilka czynności związanych z troską o własne potrzeby, z pewnością pomoże Ci zaopiekować się sobą w najlepszy sposób. Oto kilka naszych ulubionych metod na okazanie miłości do siebie w tym walentynkowym miesiącu.

Krok 1. Daj sobie czas na to, co lubisz robić.

Brzmi prosto, ale wcale takie proste nie jest... W codziennym stresie i pośpiechu często zdarza się, że to, co CHCESZ zrobić dla siebie spada na sam dół listy rzeczy. Zawsze pierwszeństwo mają rzeczy, które Twoim zdaniem MUSISZ zrobić. Zarezerwuj więc czas w kalendarzu na przeczytanie książki, posłuchanie podcastu, wizytę u przyjaciół, których widujesz zdecydowanie za rzadko, czy długie wylegiwanie się w wannie. Zarezwerwuj czas dla siebie i nie bój się go w ten sposób tracić!

Krok 2. Kontynuuj realizowanie postanowienień noworocznych.

Większość ludzi bardzo szybko rezygnuje ze swoich noworocznych postanowień. Postaraj się tego nie robić. Pamiętaj, że do końca 2022 roku pozostało jeszcze 11 miesięcy, więc jest jeszcze dużo czasu na wprowadzenie zmian. Spróbuj przeanalizować, co utrudnia osiągnięcie Twojego celu? Właściwie potrzebujesz tylko odrobiny sukcesu, aby czuć się niesamowicie. Wzrasta wtedy Twoja pewność siebie i szansa na osiągnięcie nowego celu.

Krok 3. Otaczaj się ludźmi, którzy czynią cię dobrym.

To prawie jak czysta fizyka. Niektórzy ludzie po prostu wydobywają z ciebie to, co najgorsze, podczas gdy inni mogą sprawić, że będziesz błyszczeć. Są takie relacje, których nie możemy kontrolować, ale jeśli to możliwe – ogranicz czas z ludźmi, którzy sprowadzają Cię do gorszej wersji siebie. Spędzaj czas z tymi, którzy widzą wszystkie Twoje cudowne cechy. To naprawdę ważne dla samooceny i jakości życia!