Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

Agnieszka_Kawiorska_mainhero.jpg

Pielęgnacyjny ideał Agnieszki Kawiorskiej

Agnieszka Kawiorska, aktorka teatralna i telewizyjna, jest zadowoloną użytkowniczką The Solution od blisko pół roku, a jej ostatnie wyniki skanów skóry pokazały 18% zmniejszenie zmarszczek w okolicy czoła! Zapytaliśmy o jej niezawodne sposoby na efektywną pielęgnację.

Specyfika pracy aktorki teatralnej i filmowej to przede wszystkim ciągła ekspozycja na zmienne warunki, sztuczne oświetlenie, różne makijaże i kosmetyki, a także, a może i przede wszystkim wcielanie się w rolę, czyli nieustanna praca z twarzą i jej mimiką. To wszystko sprzyja powstawaniu drobnych linii i przyspiesza proces starzenia się skóry. Czy istnieje sposób na zachowanie promiennej, jędrnej i elastycznej skóry w tak wymagającym zawodzie? Agnieszka Kawiorska opowiedziała o swoich sposobach na pielęgnację i największych, pielęgnacyjnych wyzwaniach.  

Agnieszko, Twoje wyniki skanu skóry są świetne! Aż 18% zmniejszenia zmarszczek w okolicy czoła, a do tego promienna i wygładzona skóra na całej twarzy. Zdradź nam swój pielęgnacyjny sekret!
Dziękuję! Myślę, że kluczem do mojej pielęgnacji jest holistyczne podejście, ale też regularność i konsekwencja w pielęgnacji. Staram się utrzymywać dobrą, zdrową dietę, opartą w dużej mierze na roślinach, dużą wagę przykładam do nawilżania skóry zarówno od zewnątrz, jak i od wewnątrz, czyli piję dużo wody, no i oczywiście staram się nie zapominać o filtrach przeciwsłonecznych. Istotnym elementem mojej rutyny jest również kolagen The Solution od Oslo Skin Lab, który regularnie stosuję od 5 miesięcy i zauważam znaczącą poprawę w jakości mojej skóry, która jest zdecydowanie bardziej promienna i jędrna. Nie było więc dla mnie zaskoczeniem, że wyniki skanu skóry pokazały poprawę, ale nie sądziłam, że będą aż tak dobre! To mnie ogromnie motywuje i na pewno The Solution zostanie ze mną na dłużej!

 

 

Dlaczego zdecydowałaś się stosować kolagen? Jakie były początki z The Solution?
Ostatnio zrobiło się głośno o kolagenie i słyszałam wiele dobrego o jego właściwościach wspomagających elastyczność i jędrność skóry. Przyznam, że początkowo byłam trochę sceptyczna, ale postanowiłam spróbować. Po kilku tygodniach zauważyłam, że skóra stała się bardziej gładka i nawilżona, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że to była dobra decyzja. Szybko polubiłam też rytuał picia kolagenu, który stał się moim codziennym nawykiem.

Z jakimi jeszcze pielęgnacyjnymi wyzwaniami mierzysz się na co dzień?
Praca aktorki niestety wiąże się z wieloma wyzwaniami dla skóry. Ciągłe zmiany makijażu, często ciężkie i skomplikowane charakteryzacje filmowe, długie godziny na planie, nierzadko również nocne zdjęcia, sprawiają, że moja skóra często jest wysuszona, zmęczona, często podrażniona i obciążona kosmetykami. Moja skóra musi wiele wytrzymać, a do tego, umówmy się, w zawodzie aktorki to wizytówka i narzędzie pracy, dlatego staram się o nią dbać najlepiej, jak mogę, dostarczając jej nawilżenia i odżywienia zarówno z zewnątrz, jak i od środka. Ważny jest też dla mnie regularny, dobry sen – bez niego nawet najlepsza pielęgnacja nie przyniesie oczekiwanych rezultatów.

Czy masz swój ulubiony rytuał z The Solution? Domyślamy się, że praca aktorki, często nieregularne godziny pracy, ciągły bieg i plany zdjęciowe nie ułatwiają… Jak sobie radzisz na co dzień, aby pamiętać o suplementacji?
Najbardziej lubię przyjmować The Solution z poranną szklanką wody z cytryną. To stało się moim rytuałem, który pomaga mi zacząć dzień z energią. Saszetki trzymam w widocznym miejscu na blacie kuchennym, dzięki czemu codziennie mi o sobie przypominają. Zresztą bardzo lubię ten mój mały rytuał i nawet w najbardziej zabiegane dni staram się znaleźć chwilę dla siebie, więc to czysta przyjemność!

 

 

W Oslo Skin Lab wierzymy, że kluczem do sukcesu osobistego jest polubienie siebie. Co Ty w sobie lubisz najbardziej?
Lubię w sobie mój optymizm. To, że zawsze staram się szukać dobrych stron i je znajduję w każdej sytuacji, jaka mi się przydarza. Determinację, która pozwala mi realizować swoje cele i marzenia. Jeśli postawię sobie cel, to potrafię być zorganizowana i zaangażowana na 100% w to, co robię, ale jednocześnie lubię moją spontaniczność i tę nutkę szaleństwa, które dodają mojemu życiu kolorów.

Gdybyś mogła podsumować i przekazać w jednym zdaniu swoją receptę na zdrową i promienną skórę, to jak ono by brzmiało?
Zdrowa skóra to efekt równowagi między odpowiednią pielęgnacją, zdrowym stylem życia i pozytywnym nastawieniem do siebie i świata.

Ty też możesz znaleźć swój ideał!
Agnieszka Kawiorska już go znalazła. To The Solution od Oslo Skin Lab. Teraz czas na Ciebie! Dzięki udowodnionym naukowo działaniu i skanom skóry potwierdzającym skuteczność, możesz mieć pewność, że kolagen The Solution to Twój najlepszy sprzymierzeniec w walce ze zmarszczkami i oznakami starzenia. Zaproś The Solution do swojej codziennej rutyny pielęgnacyjnej i odkryj różnicę!

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg