Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

summerbody4.jpg

PIĘKNE CIAŁO OD STÓP DO GŁÓW

Korzyści płynące z wewnętrznej pielęgnacji skóry są niezaprzeczalne: widoczne rezultaty można osiągnąć na całym ciele, a skóra zarówno twarzy, jak i ciała wygląda zdecydowanie lepiej. Zapytaliśmy naszych klientów o rezultaty, które oni dostrzegli.

HOLISTYCZNA PIELĘGNACJA

Badania naukowe jednoznacznie potwierdzają, że na stan i kondycję skóry można wpływać zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. Oznakom starzenia można zapobiegać zewnętrznie, na przykład chroniąc skórę przed słońcem za pomocą filtrów przeciwsłonecznych i odpowiednich kremów, ale dobre nawyki związane ze stylem życia mają również ogromny wpływ na stan naszej skóry. Spożywanie wystarczającej ilości niezbędnych przeciwutleniaczy, witamin i minerałów pomaga zachować kondycję skóry od wewnątrz. Rośnie zainteresowanie filozofią "jesteś tym, co jesz", holistyczną pielęgnacją i świadomym odżywianiem.

Kolagen jest od dawna częścią rytuałów pielęgnacyjnych w pionierskich krajach azjatyckich, ponieważ wiadomo, że ubytek kolagenu (zarówno ten spowodawny czynnikami wewętrznymi, jak naturalne procesy starzenia, jak również zewnętrznymi, zależnymi od aspektów zewnątrzpochodnych) jest najważniejszym czynnikiem w powstawaniu zmarszczek i drobnych linii. Ponieważ poziom kolagenu spada po 25-30 roku życia, warstwa środkowa stopniowo staje się bardziej "porowata", powodując utratę jędrności i starzenie się skóry.

summerbody1.jpg

 

CZYM JEST KOLAGEN?

Kolagen jest białkiem i jednym z najważniejszych budulców zdrowej skóry, włosów, paznokci i nie tylko. Kolagen pomaga wspierać strukturę i elastyczność skóry, utrzymując ją gładką i elastyczną. Kolagen znajduje się w środkowej warstwie skóry i to właśnie ta warstwa utrzymuje pozostałe warstwy razem. Nie można całkowicie uniknąć spadku produkcji kolagenu, ale dzięki kolagenowi The Solution można spowolnić proces starzenia, dodając do organizmu bioaktywne hydrolizowane peptydy kolagenowe.

TWARZ

Niezwykle istotna jest środkowa warstwa skóry, która utrzymuje jej gładkość i jędrność. Ponad 80% suchej masy w środkowej warstwie skóry to kolagen. Dlatego właśnie, wraz ze spadkiem poziomu kolagenu, skóra traci jędrność i starzeje się.

"Na początku byłam nieco sceptyczna, ale zdecydowałam się przetestować kolagen po przeczytaniu wystarczającej ilości informacji. Przez pierwszy miesiąc nie zauważyłam żadnych zmian, ale potem wszystko zaczęło się zmieniać. Moja skóra stała się bardziej elastyczna, drobne zmarszczki na twarzy zniknęły całkowicie, a nawet te głębsze stały się mniejsze. Moja skóra stała się o wiele bardziej żywa, jakby dostała energii i ludzie wokół mnie zauważyli to samo. Moja mama zaczęła używać The Solution, po tym, jak zobaczyła jakie efekty spowodował u mnie. Teraz używam go od prawie roku i nie zamierzam z niego rezygnować."  (Marjo, 42 lata)

Skóra wokół oczu jest bardzo cienka, więc obszar ten jako pierwszy wykazuje oznaki starzenia. Pamiętaj, aby traktować delikatne okolice oka z ostrożnością, używając dobrych produktów o miejscowym działaniu. Wiele osób stosujących suplementy kolagenowe zauważa pierwsze pozytywne zmiany właśnie w tym obszarze skóry. 

"Zaczęłam stosować kolagen w proszku codziennie, gdy tylko zauważyłam drobne zmarszczki wokół oczu. Zmieniałam kremy do twarzy podczas stosowania kolagenowego proszku i linie od śmiechu pozostały, więc nie sądzę, aby kremy i serum miały duży wpływ. Muszę przyznać, że lubię się opalać i korzystam ze słońca już od pierwszych promieni wiosny, odkąd byłam nastolatką. Jestem pewna, że słońce wyrządziło już swoje szkody na mojej skórze, ale staram się opóźniać procesy starzenia i ich oznaki, tak długo, jak to możliwe! Chętnie zmieniam produkty i próbuję wszystkiego, ale kolagen stał się moją stałą rutyną, to świetny produkt!"  (Hanna, 37 lat)

summerbody2.jpg

CIAŁO

Zmarszczki są często najpierw zauważane na twarzy, z biegiem lat oznaki starzenia nieuchronnie pojawiają się na dłoniach, szyi, ramionach i udach. Czy wiesz, że cienka skóra na szyi i dekolcie wykazuje oznaki starzenia nawet szybciej niż twarz? Obszary te wymagają szczególnej troski, mimo że często poświęca się im mniej uwagi niż skórze twarzy.

Właśnie to jest fantastyczne w pielęgnacji od wewnątrz - kiedy pielęgnujesz skórę od wewnątrz, efekty nie ograniczają się do twarzy, ale wpływają na stan całej skóry.

Kolagen Verisol® był badany nie tylko pod kątem zmarszczek, ale także gładkości i elastyczności skóry. Badanie wykazało, że grupa przyjmująca peptydy kolagenowe Verisol® znacznie poprawiła elastyczność skóry w porównaniu z grupą przyjmującą placebo.

"Byłam ciekawa, czy to może coś zmienić, czy to wszystko bzdura. Po pewnym czasie stosowania zauważyłam efekt. To znaczy, to działa! Na przykład zmarszczki na mojej szyi były naprawdę widoczne, ponieważ mam cienką skórę. I te zmarszczki zniknęły, odkąd zaczęłam stosować kolagen! Przestałam go używać na jakiś czas, aby zobaczyć, co się stanie, gdy będę bez niego, a zmarszczki zaczęły powracać. Zaczęłam używać go ponownie i zmarszczki znów zniknęły. Efekty widzę na całym moim ciele. Moi znajomi również zauważyli zmiany i komplementowali moją skórę. Pytali mnie, co zrobiłam, że moja skóra wygląda tak dobrze. Odpowiadałam, że to kolagen The Solution sprawił tę różnicę. Dziękuję za ten produkt!"  (Liisa, 58 lat)

"Jestem absolutnie zakochana w tym produkcie! Moja skóra jest o wiele jaśniejsza, świeższa i bardziej promienna. Niedługo skończę 40 lat, a moja skóra wygląda świetnie. Naprawdę bardzo mi to pomogło! Mam wrażenie, że kolagen wygładził również moje uda. Wszystkie inne produkty kolagenowe odeszły w zapomnienie. To świetny produkt! Polecam!"  (Heli, 39)

"Z biegiem lat skóra na moich ramionach bardzo się postarzała, zwłaszcza pod względem zwiotczenia... ale o dziwo, po ponad 6 miesiącach stosowania kolagenu The Solution widzę poprawę również w tym obszarze - naprawdę się tego nie spodziewałam, to było zaskoczenie! Skóra na moich ramionach wygląda na bardziej elastyczną i jędrną, i nie jest już tak wiotka, jak wcześniej. Bardzo się cieszę, bo ten problem był dla mnie znakiem ostrzegawczym upływającego czasu i zawsze sprawiał, że czułam się niepewnie, szczególnie latem."  (Sylvia, 63 lata)

summerbody3.jpg

Chcesz wzmocnić swoją pielęgnację skóry za pomocą naukowo udowodnionego suplementu kolagenowego?

Kolagen w proszku Solution™ Beauty Collagen ma neutralny smak i może być mieszany z dowolnym jedzeniem lub napojem - i spożywany wtedy, kiedy najbardziej Ci odpowiada.

​Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg