Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

Jitka_Schneiderova_2_web-article_1022_CZ.jpg

Kolagen to moja ochrona przeciw starzeniu się skóry – mówi nasza ambasadorka Jitka Schneider

Jitka Schneider, aktorka filmowa i teatralna oraz nasza ambasadorka używa kolagenu już od trzech lat. Jak sama podkreśla, swój wygląd zawdzięcza nie tylko dobrym genom. Swoją urodę traktuje jak pakiet, o który należy dbać, w co wlicza się również regularne stosowanie kolagenu.

Jitka darzy kolagen Oslo Skin Lab zaufaniem i chętnie sięga po niego każdego dnia już od trzech lat. Jak to się zaczęło? 

 „Zobaczyłam reklamę kolagenu na Instagramie i postanowiłam go wypróbować, kupując zapas na trzy lub cztery miesiące. Byłam bardzo podekscytowana! W ciągu trzech miesięcy zauważyłam, że moja skóra na całym ciele stała się bardziej miękka, elastyczna i jędrna. Żałuję, że wcześniej nie wiedziałam jakie rezultaty daje kolagen, zaczęłabym go używać już w wieku 30 lat“, opowiada aktorka. 

Kiedy Jitka podzieliła się swoim zachwytem na temat stosowania kolagenu The Solution™ na Instagramie, zauważyliśmy ją i zaproponowaliśmy jej współpracę z Oslo Skin Lab. W ten sposób została naszą ambasadorką i na własnej skórze pokazuje innym kobietom efekty, jakie przynosi regularne stosowanie kolagenu. 

Jitka potwierdza, że efekty picia kolagenu każdego dnia można zobaczyć i poczuć na całym ciele. „Najpierw zauważyłam, że moje dłonie stały się gładsze, niemal jedwabiście miękkie. Nie obserwowałam każdej zmarszczki, skupiałam się przede wszystkim na zmianach na skórze całego ciała. Na twarz nakładam najlepsze kremy i sera, jednak często zapominam o pozostałych częściach ciała, dlatego zmiany na tych obszarach zauważyłam w pierwszej kolejności”, przyznaje nasza ambasadorka.  

Aktorka uważa przy tym, że nie ma nic złego w pojawianiu się zmarszczek. Zaakceptowanie procesu starzenia się skóry to ważny proces, który powinien być naturalny dla każdej kobiety. „Jednak kiedy dowiedziałam się, że ludzkie ciało każdego roku produkuje o 1-2% mniej kolagenu, ten wybór stał się dla mnie oczywisty. Postanowiłam stosować kolagen ponieważ jest naturalny i takie też ma działanie. Dla mnie kolagen to ochrona przed starzeniem się skóry”. 

RS527_OSL_Jitka_Schneiderova_DSC00640_W-Article_1140x600.jpg
Jitka to piękna aktorka z kilkuletnim doświadczeniem w stosowaniu kolagenu Oslo Skin Lab, dla której wiek to tylko liczba. Docenia fakt, że wybrała czysty kolagen o neutralnym smaku, bez żadnych dodatków i aromatów. 

 „Dzienna dawka kolagenu wynosi 2,5 grama peptydów kolagenowych. I to wszystko co znajdziecie w saszetce The Solution™. Nie ma tam żadnych innych dodatków czy aromatów, dzięki czemu możesz dodać kolagen do kawy, zupy, sosu czy do czegokolwiek zechcesz! No i, drogie Panie, ma tylko 10 kalorii!”, podpowiada Jitka Shneider, polecając również rabatowy system subskrypcyjny Oslo Skin Lab.  

RS532_OSL_Jitka_Schneiderova_DSC00941_NL-S_340x340.jpg

 

Wykupując subskrypcję otrzymujesz 30% zniżki na wszystkie produkty Oslo Skin Lab. Możesz cieszyć się nie tylko piękną skórą, ale również darmową dostawą. „Opakowanie kolagenu trafia prosto do Twojego domu co miesiąc, a Ty nie musisz o niczym pamiętać. Uwielbiam ten system, bo jest prosty i praktyczny, a członkostwo gwarantuje 30% zniżki przy każdym zamówieniu. To świetna oferta!”, dodaje aktorka i nasza ambasadorka Jitka Schneider. 

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg