Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

OSL_1140x600_Noora_0323.jpg

W jakim wieku stosować kolagen?

Młody wygląd to nie kwestia wieku! Czy kolagen to suplement dedykowany wyłącznie dojrzałym kobietom? Zdecydowanie nie. Nasze subskrybentki twierdzą, że odpowiedni moment, aby zrobić dla siebie coś dobrego nie ma nic wspólnego z metryką. Poznaj korzyści, jakie kolagen The Solution™ zapewnia kobietom na różnych etapach życia.

Młody wygląd to nie kwestia wieku
63-letnia Karen Eriksen stosuje kolagen The Solution™ już od 4 lat. Gdy podczas pandemii na kilka miesięcy wstrzymała subskrypcję, zauważyła, że jej skóra traci elastyczność i blask. „Szybko ją wznowiłam, a teraz, gdy widzę, co robi dla mojej skóry, nigdy już z niego nie zrezygnuję” – przyznaje. Jest tak zadowolona z rezultatów, jakie zapewnia jej kolagen do picia, że sama skontaktowała się z nami, aby się tym podzielić!

I chociaż wiek to dla niej tylko liczba, chce, aby jej twarz wyglądała pięknie, a oczy lśniły, ponieważ to zapewnia, że czuje się świeżo, młodo i energicznie. „Oczywiście mam kilka zmarszczek, ale moja skóra jest jędrna, a ja jestem tak zadowolona z The Solution™ i z tego, co mi zapewnia, że śmiało polecam go wszystkim, bez względu na wiek! Niedawno zaczęłam również stosować kapsułki The Beauty Pearls™ i uwielbiam je!” – przyznaje z uśmiechem.

OSL_Karen_Eriksen2_0223_W-Article_1140x600.jpg

Karen całą swoją karierę związała z tematyką zdrowej skóry i odżywiania. W młodości będąc modelką, uświadomiła sobie, że piękny i zdrowy wygląd wymaga uwagi. Ukończyła French School of Cosmetology i została terapeutką skóry. Przez lata pracy w branży beauty przetestowała setki rozwiązań i w końcu znalazła to idealne dla siebie – pielęgnację od środka i na zewnątrz.

Kolagen na średnie oznaki starzenia
Noora Hautakangas ma 39 lat, a jej życie codzienne koncentruje się wokół prowadzenia własnej firmy modowej. Napięty grafik rzadko pozwala jej znaleźć chwilę dla siebie, dlatego dotychczas nie przywiązywała uwagi do kwestii pielęgnacji skóry. Z upływem czasu stres spowodowany pracą zaczął mocniej odbijać się na jej twarzy i poczuła, że nadszedł moment, aby zastanowić się, jak zadbać o swój wygląd i dobre samopoczucie.

OSL_1140x600_photo_Noora1_0323.jpg

„W ciągu ostatnich kilku lat oznaki starzenia się mojej skóry, takie jak linie wokół oczu, na czole i między brwiami, stały się wyraźniejsze. Przyjaciele opowiedzieli mi o pozytywnych efektach stosowania kolagenu The Solution™, więc postanowiłam go przetestować”. Wcześniej próbowała innych produktów kolagenowych, ale stwierdziła, że nie dają pożądanych rezultatów. Była pozytywnie zaskoczona, kiedy po ponad miesiącu regularnego stosowania The Solution™, zauważyła widoczne zmiany. „Skóra stała się bardziej elastyczna i napięta, a linie zdecydowanie mniej widoczne”.

Szybko dostrzegalne rezultaty i łatwe stosowanie kolagenu do picia zainspirowały Noorę do dalszego używania suplementu. The Solution™ stał się częścią nowego schematu pielęgnacji nie tylko jej, ale również jej 70-letniej mamy, która teraz też sięga po niego codziennie. Obie zgodnie przyznają, że kolagen The Solution™ jest odpowiedni zarówno dla osób, które właśnie zauważyły pierwsze oznaki starzenia na swojej skórze, jak i dla posiadaczek dojrzałej cery.

Wpływ kolagenu potrafi zaskoczyć

Makijażystka Patrycja Tyszka-Ksepka (31) codziennie pracuje ze skórą, dlatego wie, jak ważne jest zachowanie jej w odpowiedniej kondycji. Jako autorka bloga i kanału na YouTube testuje i poleca kobietom godne zaufania kosmetyki do pielęgnacji i makijażu. Sama kładzie nacisk na skuteczną i bezpieczną pielęgnację, dlatego kilka miesięcy temu zdecydowała się przenieść swoją rutynę na kolejny poziom i sprawdzić osobiście, jakie rezultaty może zapewnić skórze suplementacja kolagenu. Efekty całkowicie przerosły jej oczekiwania.

Patrycja Tyszka_PL_liggende.jpg

Patrycja rozpoczęła kurację kolagenem The Solution™ w okresie letnim, kiedy skóra narażona jest na niezwykle silne działanie promieniowania UV i ostre, klimatyzowane powietrze. Stosowała suplement codziennie aż do grudnia. Był to dla niej okres bardzo wytężonej pracy, z którym wiązał się brak wystarczającej ilości snu oraz czasu na prawidłową pielęgnację. Właśnie wtedy przyszedł czas na sprawdzenie działania The Solution™ za pomocą skanującej skórę technologii VISIA.

Analiza wykazała redukcję zmarszczek aż o 30%, co bardzo pozytywnie zaskoczyło Patrycję. Zauważyła również, że jej skóra jest zdrowsza, bardziej jędrna i promienna, a efekty są widoczne nie tylko na twarzy. „Cellulit na udach także się zmniejszył, skóra stała się gładsza, z czego ogromnie się cieszę!” – dodaje.

Patrycja_skan.jpg
Poza oczywistymi korzyściami dla skóry, Patrycji podoba się też uniwersalna forma kolagenu w proszku oraz to, że dzięki wygodnym saszetkom, mieć go zawsze przy sobie i dodać do każdego napoju. Dodatkowo system subskrypcyjny pomógł jej wprowadzić The Solution™ na stałe do swojej pielęgnacyjnej rutyny. Dziś nie wyobraża sobie pielęgnacji bez suplementacji.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg