Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

EFEKTY PRZED I PO

W Oslo Skin Lab wierzymy, że piękno nie zna wieku a każda i każdy z nas, ma prawo podchodzić do procesów starzenia z miłością i szacunkiem. Kolagen The Solution™ powstał, by opóźnić i spowolnić procesy starzenia - robiąc to w zgodzie z samym sobą. Zobacz rezultaty osób, które stosują kolagen The Solution™ i podzieliły się z nami swoimi skanami lub zdjęciami.

Jesteśmy dumni z rzetelnych badań naukowych oraz rezultatów działania produktu wśród osób, które stosują regularnie The Solution™. Potwierdza to, że spożycie peptydów kolagenowych, takich jak te zawarte w The Solution™ ma znaczący wpływ na wygląd skóry.

Anna, 42 lata 

Aktorka Anna Dereszowska wierzy, że świadome dbanie o siebie na wielu płaszczyznach, dobroczynnie wpływa na codzienne samopoczucie. Trudno się z nią nie zgodzić, zwłaszcza widząc inspirujące wyniki, jakie uzyskała w ciągu pięciu miesięcy spożywania kolagenu The Solution™. Dzisiaj, Ania jest z Oslo Skin Lab już przeszło dwa lata i nie wyobraża sobie pielęgnacji bez codziennej saszetki The Solution™.

 „Skóra jest bardziej gęsta i napięta. Paznokcie twardsze, a włosy mniej wypadają i są lśniące i miękkie” – stwierdza. Spodobała jej się również łatwość użycia – produkt bardzo szybko się rozpuszcza, nie ma smaku ani zapachu.

Ania Dereszowska_artykuł.JPG

sierpień 2022 (1).jpg

Patrycja, 31 lat 

Na co dzień Patrycja dzieli się z kobietami wiedzą na temat trendów w makijażu, prowadząc warsztaty, kursy, bloga oraz autorski kanał na YouTube. Jednocześnie wie, jak ważną rolę w pięknym wyglądzie skóry odgrywa świadoma pielęgnacja i codzienna troska o jej kondycję. Nie jest dla niej tajemnicą, że dobrze dobrany makijaż lepiej prezentuje się na wypielęgnowanej skórze.

Grudzień był dla nas wyczerpujący pod kątem pracy, słabo spałam ze względu na dużą ilość zobowiązań – kampanie, praca w studio plus miałam mało czasu na odpowiednią pielęgnację. Obawiałam się, że wynik będzie niemiarodajny. Po badaniu doznałam szoku, gdy okazało się, że moje zmarszczki zmniejszyły się o 30%! Od razu zapomniałam o zmęczeniu i wyszłam uradowana z kliniki!” – przyznaje makijażystka.

„Oprócz zdrowszej, napiętej cery z efektem glow zauważyłam także poprawę jędrności mojej skóry. Cellulit na udach także się zmniejszył, skóra stała się gładsza, z czego ogromnie się cieszę!” - dodaje.

Patrycja_skan.jpg

sierpień 2022.jpg

Camilla, 42 lata 

W okresie letnim skóra jest bardziej narażona na działanie czynników zewnętrznych. Słońce, kawa i wino to moje słabości, więc trochę się bałam, czy kolagen The Solution™ faktycznie się sprawdzi. Ku mojemu zaskoczeniu już po 10 tygodniach miałam o 33% mniej zmarszczek, to absolutnie fantastyczne!

Pierwsze co zauważyłam to to, że moja skóra wygląda zdrowiej i jest bardziej promienna. Dodatkowo, po 10 tygodniach głębokie zmarszczki na moim czole wyraźnie się zmniejszyły, skóra na szyi stała się bardziej napięta, a moje ciężkie powieki dzisiaj są zauważalnie lżejsze.

OSL_Camilla-Bach2_1140x600.jpg

Camilla_OSLPL.jpg

Paola, 51 lat 

Pierwszego dnia kuracji kolagenem The Soultion™ zrobiłam sobie zdjęcie i powtórzyłam to po pół roku, ponieważ byłam ciekawa czy również zobaczę takie zmiany na swojej skórze. Byłam pod ogromnym wrażeniem, porównując te dwa zdjęcia. W pierwszej kolejności zauważyłam poprawę wyglądu zmarszczki nosowo-wargowej, która 6 miesięcy temu była znacznie głębsza. Skóra na całej twarzy jest teraz bardziej odbudowana, pełna i zdrowsza.

Before-after_web_article_Paola_1140x600_0423.jpg

Melissa, 39 lat 

Odkąd pamiętam miałam drobne linie i zmarszczki wokół oczu i na czole, więc ten produkt wydawał się dla mnie idealnie dobrany. Teraz biorę kolagen codziennie, od ponad 6 miesięcy, i widzę dużą różnicę zarówno pod względem sprężystości skóry, ale też jej energii i blasku, a przede wszystkim widzę ogromną różnicę w spłyceniu zmarszczek.

Melissa_Sondell_1_w-Article_1140x600.jpg

Melissa_Sondell_Before_after (4).jpg

Michelle, 34 lata 

Podobnie jak wiele kobiet uwielbiałam się opalać, kiedy byłam młodsza, co pozostawiło ślad na mojej skórze. Efekty stosowania kolagenu w proszku marki Oslo Skin Lab pojawiły się znacznie szybciej niż się spodziewałam i widzę dużą zmianę. Zmarszczki zostały wyraźnie zredukowane, zwłaszcza wokół oczu, a skóra jest jędrniejsza i bardziej „wypełniona”.

rs363_michelle_ottendal_1012_w-article_1140x600 (1).jpg

Before-after_web_article_Michelle_1140x600_PL.jpg
Zdjęcie: Prywatne zdjęcia przesłane przez Michelle - zdjęcie przed i po zastosowaniu The Solution™. 

Heidi i Linda

Heidi i Linda zgłosiły się do nas, kiedy szukaliśmy osób stosujących The Solution za pośrednictwem Facebooka. Otrzymały one bardzo dobre wyniki, które zostały zmierzone skanerem skóry już po ośmiu tygodniach użytkowania. Lena ze Szwecji skontaktowała się z naszym działem obsługi klienta i opowiedziała nam o swoim wyniku, jaki uzyskała po zaledwie dwóch miesiącach stosowania The Solution i udostępniła zdjęcia przed i po, a także Susanne z Danii. Zobacz co mówią o The Solution™.

Linda, 46 lat 

Linda przyjmowała The Solution codziennie przez 8 tygodni, a wyniki pokazały, że ma 2 lata młodszą skórę z mniejszą liczbą zmarszczek, głównie wokół oczu.

Before-after_web_article_Linda_1140x600_PL.jpg
Zdjęcia Lindy z komputerowej analizy skóry po 8 tygodniach codziennego spożywania The Solution™. Zielone linie pokazują liczbę zmarszczek / linii.

Heidi, 48 lat 

Po ośmiu tygodniach stosowania The Solution analiza skóry wykazała, że ​​głębokość zmarszczek wokół oczu zmniejszyła się aż o 14%. - Skóra wokół oczu jest mniej zmęczona, zmarszczki stały się bardziej miękkie, a skóra twarzy odzyskuje elastyczność. Heidi również zauważyła, że ​​sucha skóra potrzebuje mniej balsamu do ciała i kremu do twarzy.

Before-after_web_article_Heidi_1140x600_PL.jpg
Zdjęcie z komputerowego raportu analizy cery Heidi. Kolor jasnozielony pokazuje drobne zmarszczki, a kolor ciemnozielony - głębsze zmarszczki.

Lena, 50 lat 

- Zanim dołączyłam do Oslo Skin Lab i zaczęłam stosować The Solution, wypróbowałam kilka innych produktów kolagenowych. Jeden był zbyt drogi, a drugi, nie dawał żadnych rezultatów. Na The Solution natknęłam się za pośrednictwem Instagrama i pomyślałam, że warto spróbować. Teraz stosuję tylko The Solution. Czuję, że skóra stała się bardziej jędrna i elastyczna, a bruzda między oczami jest mniejsza. Dlatego będę nadal polecać najbliższym stosowanie The Solution.

Before-after_web_article_Lena_1140x600_PL.jpg
Zdjęcie: Prywatne zdjęcia przesłane przez Lenę

Susanne, 53 lata 

- Już po miesiącu stosowania kolagenu w proszku od Oslo Skin Lab® zauważam wyraźną różnicę. Moja skóra stała się bardziej elastyczna, ma więcej blasku, a głębokie zmarszczki wokół oczu stały się mniej widoczne. Saszetki są też bardzo wygodne w użyciu. Kolagen w proszku mieszam z poranną kawą lub sokiem, a saszetki łatwo mogę zabrać ze sobą na weekendowe wyjazdy lub w dłuższą podróż. 

Before-after_web_article_Susanne_1140x600_PL.jpg
Zdjęcie: Prywatne zdjęcia przesłane przez Susanne

Anna, 33 lata 

Anna Dec (33 l.), prezenterka telewizyjna, a prywatnie szczęśliwa żona i mama. Jak sama przyznaje, w życiu trzeba kochać, szanować i doceniać. Dlatego cieszy nas fakt docenienia działania kolagenu zawartego w The Solution™. Regularna suplementacja przełożyła się na redukcję zmarszczek wokół oczu o 15% i to w zaledwie… 2,5 miesiąca!

„Poprawa elastyczności i gęstości skóry, spłycenie drobnych zmarszczek, redukcja cellulitu, który uwidacznia się szczególnie na udach. Te korzystne zmiany zauważyłam jako pierwsze. Osiągniecie ich było warunkiem do rozpoczęcia naszej stałej współpracy. I tak jest do dziś.” – mówi Anna.

„Chciałam, aby badania były bardziej miarodajne. Przez ten czas zrezygnowałam z zaawansowanej pielęgnacji pod okiem moich zaufanych kosmetologów. Była tylko ta w domu, standardowa, którą stosowałam także wcześniej.” – dodaje

skan.jpg
Wyniki skanu skóry przed i po 2,5 miesiąca suplementacji kolagenen The Solution

Kasia, 41 lat

Kasia z obsessionbeauty.pl to miłośniczka piękna w wielu odsłonach. Zatrzymuje je w kadrze aparatu i podziwia podczas podróży. Jednak przede wszystkim stara się zachować je w naturalny i zdrowy sposób na swojej skórze.

„Komputerowa analiza nie wymagała ode mnie specjalnego przygotowania. Chciałam uzyskać obraz najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Dlatego pilnowałam, aby skóra przed badaniem została dokładnie oczyszczona z makijażu.” – mówi Kasia. 

„Jak już pewnie wiecie, skończyłam 41 lat. Pierwszy wynik nieco mnie z szokował. Wynikało z niego, że wiek mojej skóry szacowany jest na 47 lat! Tym bardziej ochoczo wzięłam się za regularne stosowanie kolagenu The Solution™. Już powtórka badania była bardzo zadowalająca. W lipcu wiek skóry określono na poziomie 44 lat. Natomiast największym zaskoczeniem był wynik z listopada. Na ekranie ukazał się wiek skóry na poziomie 40 lat.” – dodaje z zadowoleniem.

Kasia Wrzesińska2.jpg

Charlotte, 42 lat

Charlotte zaczęła używać The Solution po zaleceniu od przyjaciela, i po 3 miesiącach stosowania zobaczyła fantastyczne rezultaty! W ciągu 15 tygodni skóra Charlotte wygładziła się, a zmarszczki spłyciły. Jak sama wspomina: „W ciągu zaledwie trochę ponad trzech miesięcy zauważyłam, że moja skóra stała się bardziej elastyczna, a ja wyglądam o wiele bardziej świeżo. Dodaję kolagen do mojej porannej kawy, co jest rutyną, której nigdy nie pomijam, więc łatwo mi było pamiętać."

 

Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg