Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

EFEKTY PRZED I PO

W Oslo Skin Lab wierzymy, że piękno nie zna wieku a każda i każdy z nas, ma prawo podchodzić do procesów starzenia z miłością i szacunkiem. Kolagen The Solution™ powstał, by opóźnić i spowolnić procesy starzenia - robiąc to w zgodzie z samym sobą. Zobacz rezultaty osób, które stosują kolagen The Solution™ i podzieliły się z nami swoimi skanami lub zdjęciami.

Jesteśmy dumni z rzetelnych badań naukowych oraz rezultatów działania produktu wśród osób, które stosują regularnie The Solution™. Potwierdza to, że spożycie peptydów kolagenowych, takich jak te zawarte w The Solution™ ma znaczący wpływ na wygląd skóry.

 

Michelle, 34 lata 

Podobnie jak wiele kobiet uwielbiałam się opalać, kiedy byłam młodsza, co pozostawiło ślad na mojej skórze. Efekty stosowania kolagenu w proszku marki Oslo Skin Lab pojawiły się znacznie szybciej niż się spodziewałam i widzę dużą zmianę. Zmarszczki zostały wyraźnie zredukowane, zwłaszcza wokół oczu, a skóra jest jędrniejsza i bardziej „wypełniona”.

rs363_michelle_ottendal_1012_w-article_1140x600 (1).jpg

Before-after_web_article_Michelle_1140x600_PL.jpg
Zdjęcie: Prywatne zdjęcia przesłane przez Michelle - zdjęcie przed i po zastosowaniu The Solution™. 

Monika, 36 lat 

Pierwszą przebadaną osobą stosującą The Solution w Polsce była Monika. Ocena stanu i kondycji jej skóry została wykonana nowoczesnym aparatem diagnostycznym dwukrotnie, co ułatwiło śledzenie postępów. Po 8 tygodniach stosowania preparatu badanie wykazało, że zmarszczki wokół oczu spłyciły się o 57%.

Zmarszczki i nierówności pod oczami, są u mnie problemem od zawsze. Wykazał to też komputerowy skan skóry, który pokazał, że mój „prawdziwy wiek skóry” to 45 lat! Mimo starannie dobranej pielęgnacji i zdrowego trybu życia, niestety cienka skóra pod oczami, szybko reaguje na stres i przemęczenie. Moim odkryciem stał się kolagen marki Oslo Skin Lab, którego najwidoczniej bardzo potrzebowała moja skóra, aby wrócić do formy. Kolagen stosuję od 8 tygodni i jestem zaskoczona efektem, bo redukcja zmarszczek zaczyna być widoczna nawet gołym okiem w tak krótkim czasie. Zmniejsza się też zmarszczka na szyi, a drugi skan pokazał, że prawdziwy wiek skóry” poprawił się o 9 lat.   

Zdjęcie z komputerowego raportu analizy skóry - przed i po 7 tygodniach stosowania The Solution™
Zdjęcie z komputerowego raportu analizy skóry - przed i po 8 tygodniach stosowania The Solution™. Zielone linie pokazują liczbę zmarszczek. 

Heidi i Linda zgłosiły się do nas, kiedy szukaliśmy osób stosujących The Solution za pośrednictwem Facebooka. Otrzymały one bardzo dobre wyniki, które zostały zmierzone skanerem skóry już po ośmiu tygodniach użytkowania. Lena ze Szwecji skontaktowała się z naszym działem obsługi klienta i opowiedziała nam o swoim wyniku, jaki uzyskała po zaledwie dwóch miesiącach stosowania The Solution i udostępniła zdjęcia przed i po, a także Susanne z Danii. Zobacz co mówią o The Solution™.

Linda, 46 lat 

Linda przyjmowała The Solution codziennie przez 8 tygodni, a wyniki pokazały, że ma 2 lata młodszą skórę z mniejszą liczbą zmarszczek, głównie wokół oczu.

Before-after_web_article_Linda_1140x600_PL.jpg
Zdjęcia Lindy z komputerowej analizy skóry po 8 tygodniach codziennego spożywania The Solution™. Zielone linie pokazują liczbę zmarszczek / linii.

Heidi, 48 lat 

Po ośmiu tygodniach stosowania The Solution analiza skóry wykazała, że ​​głębokość zmarszczek wokół oczu zmniejszyła się aż o 14%. - Skóra wokół oczu jest mniej zmęczona, zmarszczki stały się bardziej miękkie, a skóra twarzy odzyskuje elastyczność. Heidi również zauważyła, że ​​sucha skóra potrzebuje mniej balsamu do ciała i kremu do twarzy.

Before-after_web_article_Heidi_1140x600_PL.jpg
Zdjęcie z komputerowego raportu analizy cery Heidi. Kolor jasnozielony pokazuje drobne zmarszczki, a kolor ciemnozielony - głębsze zmarszczki.

Lena, 50 lat 

- Zanim dołączyłam do Oslo Skin Lab i zaczęłam stosować The Solution, wypróbowałam kilka innych produktów kolagenowych. Jeden był zbyt drogi, a drugi, nie dawał żadnych rezultatów. Na The Solution natknęłam się za pośrednictwem Instagrama i pomyślałam, że warto spróbować. Teraz stosuję tylko The Solution. Czuję, że skóra stała się bardziej jędrna i elastyczna, a bruzda między oczami jest mniejsza. Dlatego będę nadal polecać najbliższym stosowanie The Solution.

Before-after_web_article_Lena_1140x600_PL.jpg
Zdjęcie: Prywatne zdjęcia przesłane przez Lenę

Susanne, 53 lata 

- Już po miesiącu stosowania kolagenu w proszku od Oslo Skin Lab® zauważam wyraźną różnicę. Moja skóra stała się bardziej elastyczna, ma więcej blasku, a głębokie zmarszczki wokół oczu stały się mniej widoczne. Saszetki są też bardzo wygodne w użyciu. Kolagen w proszku mieszam z poranną kawą lub sokiem, a saszetki łatwo mogę zabrać ze sobą na weekendowe wyjazdy lub w dłuższą podróż. 

Before-after_web_article_Susanne_1140x600_PL.jpg
Zdjęcie: Prywatne zdjęcia przesłane przez Susanne

Anna, 33 lata 

Anna Dec (33 l.), prezenterka telewizyjna, a prywatnie szczęśliwa żona i mama. Jak sama przyznaje, w życiu trzeba kochać, szanować i doceniać. Dlatego cieszy nas fakt docenienia działania kolagenu zawartego w The Solution™. Regularna suplementacja przełożyła się na redukcję zmarszczek wokół oczu o 15% i to w zaledwie… 2,5 miesiąca!

„Poprawa elastyczności i gęstości skóry, spłycenie drobnych zmarszczek, redukcja cellulitu, który uwidacznia się szczególnie na udach. Te korzystne zmiany zauważyłam jako pierwsze. Osiągniecie ich było warunkiem do rozpoczęcia naszej stałej współpracy. I tak jest do dziś.” – mówi Anna.

„Chciałam, aby badania były bardziej miarodajne. Przez ten czas zrezygnowałam z zaawansowanej pielęgnacji pod okiem moich zaufanych kosmetologów. Była tylko ta w domu, standardowa, którą stosowałam także wcześniej.” – dodaje

skan.jpg
Wyniki skanu skóry przed i po 2,5 miesiąca suplementacji kolagenen The Solution

Kasia, 41 lat

Kasia z obsessionbeauty.pl to miłośniczka piękna w wielu odsłonach. Zatrzymuje je w kadrze aparatu i podziwia podczas podróży. Jednak przede wszystkim stara się zachować je w naturalny i zdrowy sposób na swojej skórze.

„Komputerowa analiza nie wymagała ode mnie specjalnego przygotowania. Chciałam uzyskać obraz najbardziej zbliżony do rzeczywistości. Dlatego pilnowałam, aby skóra przed badaniem została dokładnie oczyszczona z makijażu.” – mówi Kasia. 

„Jak już pewnie wiecie, skończyłam 41 lat. Pierwszy wynik nieco mnie z szokował. Wynikało z niego, że wiek mojej skóry szacowany jest na 47 lat! Tym bardziej ochoczo wzięłam się za regularne stosowanie kolagenu The Solution™. Już powtórka badania była bardzo zadowalająca. W lipcu wiek skóry określono na poziomie 44 lat. Natomiast największym zaskoczeniem był wynik z listopada. Na ekranie ukazał się wiek skóry na poziomie 40 lat.” – dodaje z zadowoleniem.

Kasia Wrzesińska2.jpg

Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg