Szukasz odpowiedzi na pytania? Skontaktuj się z Doradcą. Telefon: +48 22 263 06 00  Email: bok@osloskinlab.pl

202040844_3092340460989586_6026992475732869461_n (1).jpg

SPEKTAKULARNE EFEKTY, KTÓRE WIDAĆ GOŁYM OKIEM

Anna Dec (34 l.), prezenterka telewizyjna, a prywatnie szczęśliwa żona i mama. Ania to jedna z pierwszych Ambasadorek Oslo Skin Lab. Co pokazały pierwsze dwa skany skóry? Redukcję zmarszczek wokół oczu o 15% i to w zaledwie… 2,5 miesiąca!

Anna od zawsze stawia na świadomą pielęgnację. Jak sama przyznaje, wybiera produkty dobrej jakości, przebadane naukowo. To daje jej poczucie bezpieczeństwa i pewności.

„Poprawa elastyczności i gęstości skóry, spłycenie drobnych zmarszczek, redukcja cellulitu, który uwidacznia się szczególnie na udach. Te korzystne zmiany zauważyłam jako pierwsze. Osiągniecie ich było warunkiem do rozpoczęcia naszej stałej współpracy. I tak jest do dziś.” – dodaje.

skan.jpg
Wyniki skanu skóry przed i po 2,5 miesiąca suplementacji kolagenen The Solution

Już po 2,5 miesiącach stosowania The Solution™, kondycja skóry prezenterki została przebadana nowoczesnym aparatem diagnostycznym. Pozytywne efekty łatwo dało się zauważyć. Ujędrnianie, mniej widoczne zmarszczki i linie, elastyczna skóra, redukcja widoczności cellulitu. Jednym słowem, znakomity wpływ na powierzchnię skóry.

„Chciałam, aby badania były bardziej miarodajne. Przez ten czas zrezygnowałam z zaawansowanej pielęgnacji pod okiem moich zaufanych kosmetologów. Była tylko ta w domu, standardowa, którą stosowałam także wcześniej.” – mówi Anna.

WNIOSKI SĄ JEDNOZNACZNE

Zmarszczki wokół oka po lewej stronie twarzy, na której częściej zasypiała Anna, zredukowały się o 15%! Pamiętajmy, że skóra częściej dotykająca poduszki, jest bardziej podatna na powstawanie zmarszczek. Dlatego warto zwrócić na to uwagę.

Drugi skan pokazał, że „prawdziwy wiek skóry” jest młodszy o 3 lata. 1 kwietnia dawał Annie 34 lata, a 14 czerwca – 31 lat, czyli tyle, ile ma w rzeczywistości

Mimo młodego wieku, Anna regularnie dba o poprawę jakości swojej skóry i robi to w przemyślany oraz konsekwentny sposób. 

„Regularność to klucz do sukcesu, kiedy chce się piękniej i wolniej starzeć. Dlatego kolagen jest tak bardzo ważny w mojej suplementacji. Chcę poprawić kondycję skóry, spłycić zmarszczki, zredukować pomarańczową skórkę i dodać tego nienamacalnego, subtelnego blasku. W suplementacji stawiam na dywersyfikację. Wybieram moim zdaniem najlepsze produkty. To ważne!” – wyjaśnia.

„Oczywiście nie chodzi mi o to, by wyglądać jak najbardziej młodo. Uwielbiam kobiecą dojrzałość i szanuję upływ czasu. Dla mnie ważne jest, by skóra była w możliwie jak najlepszej kondycji i by starzała się godnie.” – podkreśla Anna.

The Solution™ zawiera bioaktywne peptydy kolagenowe, które wykazują działanie odmładzające na skórę. Bardzo istotną kwestią jest fakt, że produkt nie posiada innych dodatków. Wszystko inne jest zbędne. Tu liczy się jedynie taka sama ilość bioaktywnych peptydów kolagenowych, jakie zastosowano podczas badań naukowych, potwierdzających działanie przeciwzmarszczkowe.

Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg