Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

rs446_osl_cecilie-nordstrom_0221_2187_w-article_1140x600.jpg

ZAWSZE WIERZYŁAM W PIELĘGNACJĘ SKÓRY OD ŚRODKA

Cecilie Nordstrøm to kobieta, która stoi za sukcesem kolagenu The Solution™. „Jest oczywiste, że to, co jemy wpływa na skórę, i że potrzebuje ona odpowiedniego odżywiania, aby być w najlepszym stanie” - mówi.

Cecilie od kilku lat pracuje nad suplementami diety i tym samym przekonała się, jak bardzo można wpłynąć na swoje zdrowie, przyjmując odpowiednią ilość ważnych witamin i minerałów. Zawsze marzyła o znalezieniu produktu, który działa na skórę. Kiedy firma rozważała wprowadzenie suplementów kolagenu na stawy, znaleziono niemieckiego producenta kolagenu, który opracował bioaktywny hydrolizat kolagenu. Badania wykazały, że ma on pozytywny wpływ na skórę. To właśnie ten aktywny składnik znajduje się w suplemencie diety The Solution™.

Specjalistyczne badania naukowe

Wierzyłam, że ten produkt może być właśnie tym, czego szukamy, jeśli chodzi o pielęgnację skóry od wewnątrz - mówi. Ponieważ pracujemy w obszarze zdrowia, bardzo rygorystycznie podchodzimy do wymogu dokumentacji, która jest podstawą dla wprowadzanego przez nas produktu. Postępujemy zgodnie ze złotym standardem w badaniach, co oznacza stosowanie podwójnie ślepych, randomizowanych i kontrolowanych placebo badań. Są to badania, w których ani badani, ani lekarze nie wiedzą, kto otrzymuje prawdziwy produkt, a kto placebo. Badania przeprowadzone na peptydach kolagenowych wykazały poprawę elastyczności skóry, redukcję cellulitu, a także średnie zmniejszenie głębokości zmarszczek o 20,1%. Badania te przeprowadzono na Uniwersytecie w Kolonii, są również publikowane w medycznej bazie danych PubMed. Wszystkie badania są również recenzowane, co oznacza, że niezależni badacze mają dostęp do dokumentacji, aby sprawdzić, czy wszystko zostało wykonane zgodnie z właściwym standardem i czy mogą poprzeć wniosek.

oslo-skin-lab-the-solution-collageen_1920x1080.jpg

Widoczne rezultaty zweryfikowane poprzez skanowanie skóry

Ważne było, abyśmy oprócz badań naukowych uzyskali nasze własne dowody dotyczące wpływu produktu na wygląd skóry.  Skontaktowaliśmy się z kliniką Oslo Skin Care Clinic, aby dowiedzieć się, czy mogą przeanalizować skórę niezależnych osób. Właścicielka kliniki i terapeutka skóry Anne Berit Eide odniosła się pozytywnie do tego pomysłu i udostępniła skaner skóry VISIA. W ostatnich latach wiele badanych osób wykonało skany przed i po zastosowaniu The Solution™. Wszyscy uzyskali pozytywne wyniki.

Naszą pierwszą przebadaną użytkowniczką kolagenu była Vanessa Rudjord. Po 8 tygodniach stosowania preparatu badanie wykazało, że zmarszczki na jej skórze zmniejszyły się o 33%. Następnie przebadano 2 kolejne osoby, które uzyskały jeszcze lepsze wyniki.

Dzięki tym badaniom i obserwacjom zebraliśmy rzetelną dokumentację. Oglądanie zdjęć pokazujących stan skóry przed i po używaniu The Solution™ sprawia też wiele satysfakcji.

Różnica w kolagenie

Słyszałam kiedyś, że wystarczy pić intensywne buliony mięsne, aby osiągnąć ten sam efekt. Jest to jednak nieporozumienie, gdyż nie znajdujemy żadnych badań, które mogłyby to udokumentować. Kolagen zawarty w The Solution™ jest rozkładany na peptydy (krótkie łańcuchy aminokwasów) i to właśnie wpływ na skórę przy spożyciu dokładnie tych peptydów kolagenowych został przetestowany w badaniach, do których możemy się odwołać.

RS445_OSL_Cecilie-Nordstrom_0221_2050_Main_3000x2000.jpg

Cecilie podkreśla, że The Solution™ nie jest cudownym środkiem, który daje szybko widoczne rezultaty. Nie ma jednak wątpliwości, że systematyczne przyjmowanie kolagenu może przyczynić się do wygładzenia, zmiękczenia i zwiększenia elastyczności skóry. Efekty pojawiają się stopniowo, a ich tempo różni się u każdej z badanych osób (ze względu na tzw. punkt wyjścia, stan skóry przed rozpoczęciem stosowania produkt). Nie jest też łatwo dostrzec drobne zmiany z dnia na dzień, dlatego warto zrobić zdjęcia przed rozpoczęciem stosowania The Solution™ lub użyć skanerów skóry, które dokładniej mierzą różnice. Nieustannie otrzymujemy zdjęcia od użytkowników, którzy są autentycznie zaskoczeni tym, jak bardzo zmieniła się skóra, odkąd rozpoczęli spożywanie The Solution™.

Sukces za granicą

Od czasu premiery The Solution™ Beauty Collagen w 2017 r. wszystko przebiega pomyślnie. Zaczęliśmy w Norwegii i Finlandii, następnie Szwecja, Dania, Czechy, Holandia i Słowacja. We wszystkich tych krajach nawiązaliśmy współpracę z klinikami dermatologicznymi i terapeutami skóry, wykonaliśmy skany skóry z bardzo dobrymi wynikami. W planach jest teraz premiera produktu na nowych rynkach. 

rs140_osl_solution_flower_w-article_1140x600.jpg

Zadbaj o swoją skórę od wewnątrz i dowiedz się więcej na temat badań i członkostwa Oslo Skin Lab.

 

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg