Masz pytania dotyczące naszych produktów lub członkostwa? Skontaktuj się z nami pod numerem  +48 22 263 06 00 

Ania Dereszowska_artykuł.JPG

SEKRET PIELĘGNACJI ANNY DERESZOWSKIEJ

Aktorka Anna Dereszowska wierzy, że świadome dbanie o siebie na wielu płaszczyznach, dobroczynnie wpływa na codzienne samopoczucie. Trudno się z nią nie zgodzić, zwłaszcza widząc inspirujące wyniki, jakie uzyskała w ciągu pięciu miesięcy spożywania kolagenu The Solution™. Dzisiaj, Ania jest z Oslo Skin Lab już przeszło dwa lata i nie wyobraża sobie pielęgnacji bez codziennej saszetki The Solution™.

Świadoma pielęgnacja
Ania dba o swoje zdrowie i wygląd zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz. W swojej codziennej pielęgnacji kładzie nacisk na odpowiednie oczyszczanie skóry, rano i wieczorem. Stosuje płyny micelarne, żele, mleczka lub mydełka do mycia twarzy, a także szczoteczki oczyszczające. Następnie tonizuje skórę i nakłada serum nawilżające lub liftingujące, krem na przebarwienia, krem pod oczy i intensywnie działający krem na noc. Podczas porannej pielęgnacji pamięta o kremie z filtrem, szczególnie jeśli spędza czas na zewnątrz.
Ania podkreśla, że pielęgnacja skóry i włosów to dla niej nie tylko kwestia kosmetyków, ale także odpowiedniej diety i suplementacji, szczególnie obecnie, po okresie ciąży i karmienia. Dlatego regularnie suplementuje swój organizm kolagenem, witaminami i minerałami.

Korzyści nie tylko dla skóry
Kolagen stanowi podstawowy budulec tkanki łącznej skóry, a jego systematyczne stosowanie może pomóc w zachowaniu jej elastyczności i sprężystości oraz zapobieganiu powstawania zmarszczek i utracie blasku. Dlatego odkąd pojawił się na polskim rynku, jest jednym z obowiązkowych punktów w pielęgnacji, stosowanej przez Anię. Ania jest z Oslo Skin Lab już ponad dwa lata! 
Aktorka ceni sobie suplement diety The Solution™ przede wszystkim za jego skuteczność. By rzetelnie ocenić efekty suplementacji wykonaliśmy Ani dwa badania skóry. Ich wyniki wykazały, że codzienna suplementacja kolagenu pomogła niemal całkowicie wygładzić zmarszczki wokół jej oczu. To jednak niejedyne korzyści, jakie zauważyła. „Skóra jest bardziej gęsta i napięta. Paznokcie twardsze, a włosy mniej wypadają i są lśniące i miękkie” – stwierdza. Spodobała jej się również łatwość użycia – produkt bardzo szybko się rozpuszcza, nie ma smaku ani zapachu.

sierpień 2022 (1).jpgKolagen do zadań specjalnych
Ania troszczy się o siebie holistycznie – z takim samym zaangażowaniem dbając o swój dobrostan psychiczny i fizyczny. Zna swój organizm i wie, że okresy intensywnej pracy zawodowej, kiedy może brakować czasu na odpowiednią dietę, potrafią odbić się to na jej ogólnej kondycji. „Zauważyłam, że kiedy dużo pracuję, moja skóra jest zmęczona, poszarzała, traci blask i mocno się przesusza. Ciało puchnie, umysł staje się ociężały, a ja chodzę poddenerwowana. Zwróciłam też uwagę, jak zmęczone i przesuszone są moje włosy. Z natury są gęste, ale też bardzo delikatne i cienkie, więc kiedy dużo pracuję, mocno dostają w kość” – opowiada.

W takich sytuacjach Ania sięga po zdrowy catering oraz koktajle z super składnikami, takimi jak spirulina, konopie, siemię lniane i oczywiście kolagen. System członkowski bardzo ułatwia jej systematyczną suplementację. Dzięki niemu The Solution™ raz w miesiącu trafia do jej skrzynki pocztowej i nie musi pamiętać o jego zamawianiu ani martwić, że nagle jej go zabraknie.

OSL_Perfect scale for articles_ half-open-on-white_13182_500x333.jpg